כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסעדת "ברוהאוס" תספק קייטרינג לאירועים באמצעות INSPIRED FOOD

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
22.11.2009
/ 13:00

מיזוג שני בתוך שבועיים בענף הקייטרינג לאירועים: INSPIRED FOOD, המתמחה באירועי בוטיק בבעלות השף אילן שומרון ובנו אלדד, יספקו מעתה שירותי קייטרינג בשיתוף עם מסעדת "ברוהאוס" התל-אביבית.

 

INSPIRED FOOD הוקם לפני יותר מחמש שנים, וצבר עם הזמן קהל לקוחות קבוע המורכב מחברות ולקוחות פרטיים ללא חשיפה שיווקית כלשהי.

 

כעת מבקשים הבעלים להיחשף לקהל רחב יותר, כלשונם, אך במקביל לשמור על צביון הלקוחות ככאלה שמפקידים על איכות המנות ושילובם באירועים אקסלוסיביים. המשמעות: מחירים גבוהים, היעדרות מחתונות ובר-מצוות ומנות לא כשרות.

 

"המחירים שלנו הם לא זולים", מאשר שומרון הבן בשיחה עם חדשות "מפיק". "אני לא עושה חתונות סטנדרטיות ולא אוכל כשר, אלא מנות מכל מיני ז'אנרים ברחבי העולם. אני פונה לקהל שיש לו כסף. אני לא רץ לעשות בר מצוות וחתונות, אבל גם אם כן אלו אירועים לא כשרים ולא רגילים".

 

מה כן? "אירועים עסקיים, אירועי חברות, אירוח מנכ"לים שמבקשים דברים ייחודיים, בין אם בשטח בין אם באולם שהחברה שוכרת, בראנץ' צרפתי אחרי טיול ג'יפים במקום יוצא דופן, למשל".

 

 

 

מהמטבח ברחובות לשדרות רוטשילד

 

עד היום עבדו בני משפחת שומרון ממטבח ששכרו ברחובות. הקשר עם הברוהאוס נוצר בפגישה בין בעלי המסעדה, גיורא בן ארי, לאילן ואלדד שומרון. בן-ארי, מכר של השניים עוד קודם האיחוד, החליט "לאמץ" את הרעיון ולאחד מטבחים.

 

מבחינתם, יתרונות השילוב הוא הגב הכלכלי של המסעדה, והיכרות עם אנשי עסקים וחברות הנמנים עם לקוחותיה. "יש להם את המטבח של המסעדה", אומר אלדד, "אבל הם עושים אירועים בתחומה ואנחנו ממונים על האירועים החיצוניים ובאים עם הניסיון".

 

השף אילן שומרון עבד בעבר כשף בבית מלון ובגני אירועים, והתמחה במסעדות בצרפת בהן "לה אוברז' דה ליל" ו"רוג' דה ווין". בנוסף ייעץ קולינרית למסעדות, לבתי קייטרינג ולאירועים.

 

שומרון הבן הוא מפיק אירועים ב-15 השנים האחרונות, ואחראי על ניהול הקייטרינג, הפקת האירועים, הניהול והעיצוב.

 

 

 

 

אושר מיזוג חברות הקייטרינג "שולץ" ו"פרי הארץ"

 

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר