כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עשור ל"קומפורט 13": פותח שעריו לאירועים עסקיים ומסחריים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
09.11.2009
/ 14:00

מועדון קומפורט 13 הוותיק, השוכן בפאתי שכונת פלורנטין בדרום תל-אביב, מציין עשור לפעילותו ומקצה את שטחו מעתה גם לאירועים עסקיים ומסחריים.

 

בעלי המועדון הם האחים שמעון (37) ומיקו (38) ברק, תושבי העיר ומפיקי אירועים בעצמם בעבר. השניים שיפצו את המועדון, רכשו ציוד מתאים לאירועים מהסוג הנ"ל, ומתכננים בקרוב אירוע חשיפה למנהלי שיווק, רווחה ומרקום.

 

מיקומו ה"מחתרתי" של המועדון, באחת מהסימטאות החבויות של השכונה, הפך אותו ליעד מבוקש על-ידי "בלייני הארד-קור" ולוקיישן מועדף למסיבות טראנס, מטאל, BSDM ואחרות. כעת מנסים האחים ברק לתרגם את הביקוש גם לפן המהוגן יותר.

 

שמעון, בפשטות, מסביר את הצעד הקונספטואלי שעשו בנטייה הרווחת לאחרונה, לדעתו, של חברות לקיים אירועי עובדים או אירועי לקוחות במעטפת "מסיבתית".

 

אם פעם אולמות כנסים סולידיים בבתי מלון או במתחמי אירועים ייעודיים היו הלוקיישן המועדף, היום כדי למשוך קהל – סקס אפיל היא מילת המפתח. ה"פרצופים" שיעשו לכם הבוסים בעבודה למחרת, אם תבריזו מהאירוע, לא תמיד שווים את הטרחה. קצת אלכוהול ללא תשלום ומוסיקה "טחונה", והסיכוי שאנשים ייצאו מהבית עשוי להמריא פלאים.

 

"כל השנים התייחסנו למסיבות ולהופעות ולאירועי אמנות וכאלה", אומר שמעון בשיחה עם חדשות "מפיק", "ובנישה העסקית לא נגענו כל כך. השנה החלטנו לתת תשובה. נושא המסיבות תפס הרבה מעבר לבליינים שיוצאים בימי שישי או חמישי. כדי שהעובדים ייהנו באירוע, חברות הבינו שהם צריכים לקבל מסיבה באיזשהו שלב של האירוע, גם אם יש פרזנטציה או נאום לפניה. הם רוצים את האלכוהול והריקודים, כדי שיחזרו למחרת לעבודה ויגידו "היינו במסיבה מטורפת". ברגע שמגיעים לעוד אולם, אז אין את האנרגיות של המסיבה".

 

הלופטים התעשייתיים, שנחשבים לאחרונה יעד מבוקש לא פחות, עלולים להקשות עליכם את התחרות? 

"אנחנו מספקים מסיבה. לופט זה לא מועדון, ואתה לא יכול להשוות. לופט בנוי בצורה מלוקקת ומותאם רק לחתונות. אנחנו יכולים להתאים מהצגה, פרזנטציה, מסכים, כיסאות, סאונד, ריהוט, ועד לחלל של מועדון".

 

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  מזל טוב
2.  פרטים