כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מלונדון לתל-אביב: ZERO 7 תופיע בשבוע הבא בהאנגר 11

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
09.11.2009
/ 10:56

להקת הטריפ-הופ והצ'יל אאוט הבריטית ZERO 7 מגיעה להופעה אחת בישראל, ב-21 בנובמבר.

 

שנה לאחר הופעתה של AIR בישראל, מגיעה תורה של ה"קולגה" הבריטית, המתמחה בהפקה אלקטרונית של שירי Soul. לבד מהסולנים, יעלו על הבמה שבעה נגנים והמארגנים מבטיחים השקעה מוקפדת במיוחד בסאונד ובתאורה.

 

המיקום שנבחר להופעה, האנגר 11 בנמל תל-אביב, גרם להרמת גבה בקרב רוכשי הכרטיסים הפוטנציאליים ואלו שאיכות הסאונד חשובה להם. המתחם, הגם שהוא מתאים לסוגי אירועים רבים, סבל בעבר מבעיות סאונד שלא הולמות את המוניטין שצבר לעצמו.

 

בחברת "מונוקרייב" המפיקה את המופע (בשיתוף Triple Function, מיזם חדש להפקות מקור ומופעים שונים), הגיבו על כך בדף הפייסבוק שלהם בדרכם הלא רשמית. "האנגר 11 נחשב לאחד ממועדוני ההופעות הטובים בישראל (תשאלו את מי שהיה בהופעות של בלונד רד-הד ודאוס, לדוגמא). אחרי שראינו כבר שלוש הופעות שלהם בחו"ל בשנים האחרונות, אנחנו מצפים להופעה אדירה. זירו 7 יגיעו לישראל עם להקה מלאה, בת שבעה נגנים, ועם הפקה מוקפדת. מצידנו יושקעו כל המשאבים, בפרט בגזרת הסאונד והתאורה, הכל כדי להבטיח לנו ולכם את החוויה המקסימלית", נכתב.

 

ZERO 7, בראשות המפיקים הנרי בינס וסם הארדקר , התפרסמה בתחילת שנות האלפיים עם האלבומים Simple Things ו-When it falls. כרטיס להופעה שלהם יעלה 220 שקל בעמידה, ו-350 שקל ל-VIP.

 

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  נסיונות על חשבון הכיס של אחרים
2.  אנשים לא יודעים לפרגן