כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גמר כוכב נולד או בת המצווה של השכנים?

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
09.11.2009
/ 9:15

 

ישנם שני דברים שישראלים אוהבים מאוד כשהם יוצאים מהבית, ורצוי שילכו יחד: שואו אוף ומסיבות.

 

זה לא סוד שכבר מזמן הפכו אירועים פרטיים רבים – ולא משנה אם זו חתונה, בת מצווה או יומולדת של הבן של השכן – להפקה מושקעת ומוקפדת עד לפרט האחרון, משל היה זה גמר כוכב נולד.

 

בדומה לבחירה של בעלי האירוע באמנים המובילים בשוק כדי שהאורחים ירימו גבה בתדהמה ותימהון, רבים כבר לא מסתפקים בשירות ה"הכל כלול" שמציעים להם מתחמי האירועים ומזמינים חברות מוכרות ומובילות "מבחוץ".

 

אם פעם היה תקליטן, אז היום זה אייל גולן. להסתפק באוכל של האולם? חס ושלום, בחתונה שלנו יוגש הקייטרינג המשובח ביותר. התאורה של המקום? לא תודה, חברות ל"עיצוב תאורה" יסחררו את האורחים עם פעלולים בעיניים. החתן והכלה יפיקו לעצמם את האירוע על חשבון ימי העבודה? בשביל מה המציאו את מפיקי האירועים? ולעזאזל הכסף, חיים רק פעם אחת.

 

עבור בעלי האמצעים, וגם אלה שאין להם אבל אוהבים את ה"שופוני", חבילות השירות לאירועים שמציעים בעלי האולמות והגנים הופכות מיותרות, גם אם זה מוזיל משמעותית את ההוצאה הסופית.

 

וזו סיטואציה קלאסית של WIN WIN. בענף הפקות האירועים, שאנשיו כבר חרכו שעות דשא בפארק הירקון וראו למדונה את הלבן בעיניים, השיקול הפסבדו-אמנותי של אני-לא-עושה-חתונות לא קיים. בענף, מי שבא ברוך הבא. למטבע יש שני צדדים, עסקי ופרטי. וכבר אמרו חז"לינו: כל המרבה הרי זה משובח.

 

הנה דוגמה לכך בצילומים שלפניכם. אירוע פרטי בחוות רונית שנערכה לאחרונה. שירותי התאורה נעשו על-ידי "גיל טייכמן", מהחברות הגדולות בישראל בתחום. תחליטו בעצמכם אם היה שווה. תמונות מצ"ב.

 

 

 

אירוע טייכמן

 

 

 אירוע טייכמן

 

טייכמן

 

טייכמן אירוע

 

טייכמן אירוע

 

טייכמן אירוע

 

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר