כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הולכים לתערוכה? תגידו שלום לפלאיירים ולקטלוגים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
02.11.2009
/ 13:36

 

"כרטיסים חכמים" הפכו, עם התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות, לשם קוד שימושי ומשותף לענפים רבים שאינם קשורים זה בזה.

 

כך, למשל, ניתן להנפיק כרטיס חכם לאוטובוס, למנוי למועדון כושר, לכניסה לבניין משרדים ואף לתערוכות מסחריות. עד כאן לא המצאנו כלום.

 

חברת A List מקבוצת כ.ב צ'רנובילסקי, המנהלת ומפיקה תערוכות, כנסים ואירועים, חשפה באחרונה כרטיסים מסוג דומה בעלי רכיב אלקטרוני. אותו רכיב מאפשר איסוף, מדידה וניתוח של מידע שיווקי, ובנוסף העברת מידע וירטואלי בין אנשים בעלי אותו עניין. זאת, באמצעות מערכת דינאמית בעלת זמן תגובה מיידי.

 

בחברה טוענים שמדובר במוצר חדש, שיוטמע בשלב הראשון בהליכי רישום וניהול מידע בתערוכות, כנסים, ימי עיון ובהמשך יורחב השימוש בו גם לתחומים נוספים.

 

הפיילוט לכרטיסים הללו מתרחש בשבועות האחרונים בכמה כנסים שנערכים במרכז הירידים תל-אביב. מבקרי האירוע מקבלים תגים "חכמים", ה"מתקשרים" עם התגים שבידי המציגים בתערוכות.

 

תג חכם רישום

 

 

פחות פלאיירים וכרטיסי ביקור

 

המידע המקוון והממוקד שמעניין את המבקרים, נשמר על הכרטיס, שיאפשר קבלה והעברה של מידע הדדי, אפקטיבי ומיידי ישירות לדואר האלקטרוני. המטרה: חיסכון כספי וסביבתי של תוצרי נייר מודפסים שאופייניים לאירועים מן הסוג הזה, דוגמת קטלוגים, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד.

 

הנפקת הכרטיסים, שמשמשים גם כתגים, מתבצעת על-ידי עמדות קיוסק עצמאיות (ראו צילום), שפותחו במיוחד ומוצבות בעמדות הרישום. התגים עצמם ממוחזרים וניתנים לשימוש חוזר.

 

בצלאל (צלי) צ'רנובילסקי, מנכ"ל A List: "מתוך ההיכרות רבת השנים שלנו בתחום, הכרנו את הקושי של לקוחותינו למצות את הפוטנציאל האדיר הטמון במידע היקר המועבר במאות האירועים המתקיימים מדי שנה בארץ. אנו רואים בפטנט המשך טבעי לעולם המידע הווירטואלי חוצה הגבולות, וצופים, כי הכרטיסים החכמים יחליפו באפקטיביות את השיטות המסורבלות להעברת מידע חיוני בין אנשים ולאיסוף וניתוח מידע שיווקי.

 

"השימוש במידע שייאסף, יעובד ויעזור לייעל את השירות, צפוי לחסוך לחברות סכומי כסף אדירים, והחיסכון המיידי של אלפי טון ניירת יבוא גם הוא לידי ביטוי ויסייע במאמצים החשובים לשמירה על הסביבה".

 

 

 

 

יש לך מוצר מעניין? חושב/ת שהמוצר שלך יחודי? שלח לנו מייל

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר