כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

היורוליג וליגת האלופות על מסך ענק בסוכנות רכבי "אינפיניטי" ברוטשילד

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
01.11.2009
/ 14:00

מנהלי חלל תצוגת רכבי היוקרה "אינפינטי" בשדרות רוטשילד שבתל-אביב, ממשיכים לחפש דרכים יצירתיות כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים.

 

סוכנות למכירת כלי רכב הממוקמת בלב שכונת מגורים אינה חזיון נפרץ. דווקא משום כך, ב"הפוך על הפוך" ככל הנראה, נפתחה אשתקד סוכנות המכירה של "אינפינטי".

 

מאחר והשדרה אינה מקומה הטבעי, כמו רחוב המסגר עתיר מותגי הרכב, למשל, מתקיימים במתחם מעת לעת פעילויות שיווק חוויתי המותאמות לקהל המתעניינים הפוטנציאלי – אמיד, צעיר יחסית מעודכן ואנין טעם.

 

במהלך הקיץ החולף נערכו במקום אירועי אופנה, אמנות ותרבות. החל מיום חמישי השבוע (5/11) יוצב במתחם מסך ענק, שיקרין את משחקי מכבי תל-אביב ביורוליג ואת משחקי ליגת האלופות בכדורגל, במשך נובמבר.

 

בנוסף, בערבי המשחקים יוכלו הצופים ליהנות ממגוון הטבות בבתי הקפה והמסעדות באזור: "רוטשילד קיטצ'ן" יקיימו מבצע של 1+1 על שתיית אלכוהול, קינוח או כוס יין על חשבון הבית בהזמנת ארוחה מלאה, "רוטשילד קפה" יעניקו 10 אחוזי הנחה על הכריכים והשתייה, ו"מתחת לעץ" יעניקו 10 אחוזים הנחה על השתייה הקלה.

 

אבי קנת, מנכ"ל אינפיניטי בישראל: "עולם הספורט והרכב מעבירים מסרים של עוצמה ופונים אל עולם הרגש והחוויה, זוהי דרך חיים. הבחירה באולם תצוגה לא שיגרתי ובעל ערך מוסף, שמהווה גם מרכז תרבות בו מתקיימים מגוון אירועי תרבות וספורט, ממשיכה למצב אותנו כמותג שבוחר ללכת בדרך יוצאת דופן ומפתיעה".

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר