כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
12.10.2009
/ 13:10

ml

 

רשת האופנה ml פותחת בימים אלו סניף קונספט חדשני במתחם החדש שבקניון "לב חדרה". החידוש העיקרי של הסניף הוא בכך שהוא יהווה חנות קונספט מעורבת לנשים ולגברים.

 

החנות החדשה, שתשתרע על שטח של 150 מ"ר, מעוצבת בקווים נקיים, מודרניים ובשימוש בצבעים אופנתיים כמו שחור, לבן ואפור. סגנון העיצוב יהיה צעיר, עדכני וחדשני וזאת בעזרת אלמנטים טבעיים של אבן, עץ ואלומיניום לצד טפטים אופנתיים וטרנדיים.

 

החנות תכלול את כל הקולקציה של הרשת גם לגברים וגם לנשים. בין הפריטים ניתן למצוא: מעילים, נעליים, תיקים, חגורות, שמלות, כובעים, ג'ינסים ועוד בארבע מחלקות עיקריות: פריטי אופנה יומיומיים, מחלקת עסקים, מחלקת קולקציית ערב ואביזרים.

 

 

 

 

GOLBARY

 

רשת האופנה GOLBARY חונכת בימים אלו שלושה סניפים חדשים בהשקעה של  850 אלף שקל.

 

הסניפים החדשים  שנפתחו עוצבו לפי הקונספט החדש של הרשת , וכוללים סניף בקניון חדרה המשתרע על שטח של 80 מ"ר עם חוזה שכירות לטווח ארוך של 10 שנים , בדמי שכירות וניהול  בסך של  200 ש"ח למ"ר; סניף בקניון גירון באשקלון , המשתרע על שטח של 60 מ"ר עם חוזה שכירות לטווח ארוך של 10 שנים , בדמי שכירות וניהול בסך של 200 שקל למ"ר; וסניף נוסף ברחוב הבנים בטבריה , המשתרע על שטח של 50 מ"ר עם חוזה שכירות לטווח ארוך של 5 שנים, בדמי שכירות וניהול של 320 שקלים למ"ר.

 

מנכ"ל הרשת משה גולברי,  "הרשת במגמת צמיחה , עד סוף 2009 אנו מתעדים לפתוך עוד 2 סניפים נוספים ובמהלך 2010 עוד 6 חנויות".

 

הסניפים החדשים מתאפיינים בקו עיצוב נקי  ומשולבים בפסיפסים סגלגלים וכסופים,  ריהוט עץ אלון משולב בשמנת  ושנדלירים עשויים מקריסטל וכוללים מגוון של פריטי אופנה ואביזרי אופנה ביניהם: תיקים, חגורות, צעיפים ועוד.

 

 

 

twentyfourseven

 

 

רשת האופנה twentyfourseven, מתרחבת ופותחת שתי חנויות חדשות בהשקעה כוללת  של 3 מיליון שקל.

 

הרשת פתחה השבוע שתי חנויות חדשות בקניון חדרה ובקניון כרמיאל. החנות בקניון לב חדרה משתרעת על שטח ממוצע של כ- 180 מ"ר והחנות הנוספת אשר ממוקמת במרכז ביג כרמיאל משתרעת על שטח ממוצע של כ-200 מ"ר. הסכמי השכירות הינם ל-9 שנים.

 

החנויות החדשות מצטרפות ל-19 הסניפים הקיימים של הרשת ומעוצבות עפ"י הקונספט של המותג, המבטא אורח חיים המתאים לכל שעות היום ומתבטא בקולקציה ובשדות החנות: אופנת בוקר (day time), אופנת צהריים (nooning), אופנת לילה (after hours)  ושעת שינה (dream on).  עיצוב החנויות משלב מראה אופנתי ועדכני יחד עם דגש על אווירה נינוחה וחמימה.

 

מותג האופנה Twentyfourseven הוקם בשנת 2007 ע"י חברת רנואר, הנמצאת בבעלות יוסי ברוש ואלי ברקוביץ'.

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר