כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ועידת הקניונים ורשתות המסחר תיפתח בנובמבר באילת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
06.10.2009
/ 10:45

שנת 2009 היוותה עבור הקניונים בישראל - גדולים כקטנים - חוויה מאתגרת ולא פשוטה. מבצעי חיסול והיפטרות מבתי קולנוע היו רק חלק מהצעדים היצירתיים כדי למשוך קהל ולמקסם רווחים, לצד אירוח הפקות חוץ שאינן קשורות לכאורה (כמו מרתון ספינינג, למשל). במילים אחרות, הקניונים הפכו בשנה האחרונה לאתר שיווק חוויתי מתפתח, והיד עוד נטויה.

 

בנושא הזה ובעוד רבים ידונו ב-17 בנובמבר בוועידה השנתית של ענף הקניונים ורשתות המסחר בישראל שתיפתח באילת, בהשתתפות כ- 400 בכירי ענף הקניונים ועולם הקמעונות בישראל.

 

את האירוע, שיימשך שלושה ימים במלון הנסיכה, יזם לפני ארבע שנים דדי ריזל, יו"ר הוועידה ומנכ"ל גן העיר בתל-אביב.  

 

בוועידה יתנהלו 11 מושבים מקצועיים שיעסקו בין היתר בנושאי שיווק, פרסום, ניהול, שירות לקוחות, הרפורמה במערך האבטחה, לוחמה פסיכולוגית ועוד. להערכת המארגנים, צפויים להשתתף בה כ-400 מבכירי הענף.

 

בנוסף לכך, ליאורה עופר-  יו"ר מליסרון, תחשוף את הרציונל שעמד מאחורי עסקת רכישת קניון רמת אביב מידי לב לבייב. שלומי גבאי- מנכ"ל איקאה, יספר על השוק הישראלי בעיניו של המותג הבינלאומי ורמי לוי משווק השיקמה יחשוף את סוד ההצלחה שבעזרתו הוא כובש את השוק.

 

ריזל: "ענף הקניונים ורשתות המסחר הינו אחד הענפים המרכזיים המניעים את כלכלת ישראל. אחוז ניכר מהצריכה הפרטית בארץ נעשה בענף זה ומועסקים בו באופן ישיר למעלה מ- 100 אלף איש. הוועידה היא הצומת המרכזי ואולי גם היחיד בו נפגשים ראשיו ומנהליו הבכירים של ענף חשוב זה, לשלושה ימים אינטנסיביים ומאתגרים".

 

הועידה הראשונה נערכה בנובמבר 2006 במלון "הנסיכה" שבאילת ונכחו בה קרוב ל -200 משתתפים.

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר