כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סנפלינג, "רובה חולצות" ורעשנים במשחקי הבית של מכבי ת"א ביורוליג

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
05.10.2009
/ 11:35

חברת המזגנים אלקטרה, שהיא כידוע הספונסרית הראשית של מכבי תל-אביב כדורסל, מנסה לשוות לעצמה דימוי קצת יותר ססגוני ורועש מאשר עוד חברת מיזוג מקומית.

 

אחרי שבשנה שעברה ירשה את מקומה של עלית בחסות הראשית לאלופת ישראל בשקט יחסי, השנה מתוכננות פעילויות חוויתיות בהיכל NOKIA עם האוהדים במהלך המשחקים. בין הפעילויות: הגרלות, גימיקים, הגרלות, הסעות אוהדים ותרומה לקהילה.

 

פירוט? בבקשה. נתחיל עם פתיחת המשחק. לאחר הצגת השחקנים, ירדו מתקרת ההיכל גולשי סנפלינג שימותגו בצבעי החברה, ויורידו יחד איתם את כדור המשחק היישר לידי השופטים במשחקי היורוליג.

 

בנוסף יבאה החברה מארצות-הברית מעין תת-מקלע מיוחד וממותג, שיירה לכיוון היציעים חולצות טריקו צהובות שבחזיתן סמלי הקבוצה והחברה, ובגבן שמות שחקני הקבוצה.

 

זאת ועוד, במשחק היורוליג הראשון יקבלו האוהדים כלי עידוד חדש ורועש – רעשן קרטון בצורת אקורדיון, ובצבעי כחול צהוב.

 

וזה לא הכל. "כסא המזל של אלקטרה" יוגרל גם העונה, כשהמשמעות היא ארבעה מוצרי החברה שיוגרלו בין האוהדים הנוכחים בהיכל בכל משחק.

 

במקביל לכל אלה, יימשך גם שירות ההיסעים חינם לאוהדים, בו החלה החברה בעונה שעברה, והם יוסעו באוטובוס ממותג למשחקי הבית של הקבוצה ביורוליג.
 
כחלק מפעילותה למען הקהילה, הגיעה אלקטרה לסיכום עם ראשי הקבוצה כי תארח במשחקי ליגה קבוצות של ילדים ובני נוער שאינם יכולים להגיע למשחקים. כבר בסיבוב הראשון של המשחקים תארח החברה קבוצת ילדים יתומים, ולאחר מכן תארח ספורטאים מהספיישל אולימפיקס.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר