כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ראיתם מדבקות ענקיות על המדרכה ברוטשילד? "גם זוהי תל-אביב"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
05.10.2009
/ 10:23

תל-אביב אוהבת תערוכות צילום, במיוחד אם הן נערכות במרכז הבועה למרגלות הברנז'ה.

 

עובדה. רק השבוע מתקיים פסטיבל P.O.V במתחם "התחנה" הסמוך לנווה צדק, תערוכת צילומים אחרת עלתה החודש בנמל יפו במסגרת הביאנלה לאמנות, מיצג וידאו ארט ייחודי ענק הופק לא מזמן בשדרות רוטשילד ועכשיו – "גם זוהי תל-אביב", תערוכת צילום חדשה שתוצג על-גבי מדבקות רצפה ענקיות, אף היא בשדרות רוטשילד פינת רחוב הרצל.

 

זהו שילוב ראשון מסוגו שעושה האמנות המקומית בז'אנר הצילום, עם מדבקות 3M שעשויות מחומר קשיח שניתן לדרוך עליו מבלי שיתבלה. בימים כתיקונם, משמשות המדבקות הללו כפלטפורמה פרסומית.

 

50 צלמים יציגו על רצפת השדרה את נקודת מבטם האישית והוויזואלית על העיר בת ה-100. התערוכה תחל היום (שני) ותימשך חודש ימים.

 

את היוזמה למיצג הובילה המפיקה והמנהלת האומנותית מירה באואר, שחיפשה מדיום חדשני שייצור עניין ובולטות ויאפשר להוציא את האמנות מהגלריה אל המרחב הציבורי.

 

את המדבקות מפיקה חברת "הדיה". שירלי בן מרדכי, משנה למנכ"ל החברה, תיארה את תהליך העבודה: "התמודדנו עם הצורך למצוא פתרונות יעילים שיאפשרו למקסם את האפקטיביות של המדבקות למרות תנאי השטח הקשים. התוצאות מוכיחות כי הצלחנו ליצור מדיום חדשני המאפשר חשיפה בעוצמה בלתי רגילה תוך ניצול נתוני השטח לטובת הפרויקט".

 

 

מדבקות צילום תערוכה

(יח"צ)

תגובות
אין תגובות למאמר