כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אתר מנהלת המאה זכה בצל"ש בתחרות השנתית לאתרי אינטרנט ב-AVENUE

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
14.09.2009
/ 10:16

אתר מנהלת שנת המאה של תל אביב זכה בציון לשבח בתחרות השנתית לאתרי אינטרנט, ’Webi2009’, הנערכת זו השנה החמישית ע"י קבוצת ’אנשים ומחשבים’. "מדובר באתר מרשים המכיל מידע רב", קבעו השופטים, "ואשר מאפשר שיתוף אזרחים באמצעות בלוגים".
 
בטקס הענקת הפרסים, שנערך ביום רביעי האחרון במרכז הכנסים "אווניו" שבנתב"ג, הוענקו פרסים על הצטיינות מיוחדת לאתרי יד ושם והבורסה הישראלית לניירות ערך. בציון לשבח זכו גם אתר ’הבמה’ ואתר עמותת ’סנונית’ לקידום החינוך המתוקשב.
 
אתר מנהלת המאה הוא דו-לשוני (עברית ואנגלית), בו לצד תכנים מקיפים על כל אירועי השנה גם תוכן רב על העיר וחיבורים לקהילות שונות הפועלות בה. האתר אף קבע שיא אינטרנט עולמי כשאירח את הגיגיו של הבלוגר הזקן ביותר בעולם – סלים כהן בן ה-100 – שנולד, כמו העיר, בשנת 1909.
 
בין המיזמים הרבים שנכללו באתר מיום הקמתו: תחרות לבחירת הכרזה הרשמית של שנת המאה, בה השתתפות תלמידי אמנות מבתי ספר תיכוניים בעיר; תחרות קריקטורות תל אביביות; גלריה של כל ’תינוקות המאה’ שנולדו בעיר בשנת המאה; פורטרטים מצולמים של יוצרים ואמנים; ומיזם ’קיר אמן’ בו 40 אמנים תל אביביים מציגים את יצירותיהם.
 
במהלך חודש ספטמבר, חודש האמנות של שנת המאה, מוקדשת פעילות האתר לסיקור מקיף של הפעילות האמנותית בעיר. האתר מציע סיקור נרחב של עשרות המיזמים התרבותיים, וכן את כל פרסומי התערוכות להורדה והדפסה על ידי הגולשים.
 
עורך האתר: אלעד ויינגרד; בניית האתר: נטווייז

תגובות
אין תגובות למאמר