כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חברת BTL חדשה? "ספוט מרקט" בונה מערך עובדים ולקוחות חדשים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
09.09.2009
/ 15:00

חשיפה ראשונה: ספוט מרקט, חברה חדשה להפקות אירועים וקידום מכירות, תחל את פעילותה בישראל בתחילת אוקטובר הקרוב, מיד לאחר החגים.

 

בשלב זה רב הנסתר על הגלוי. בחברה מסרבים, באופן תמוה, לנדב פרטים על אופי הפעילות, מיקומה, זהות הלקוחות והעובדים ואפילו לחשוף את הלוגו העתידי ומתנהלים בסודיות של מבצע צבאי. עם זאת, לחדשות 'מפיק' נודע כי החברה היא שלוחה של קונצרן בינלאומי אמריקני מוכר בתחום, המעסיק מעל 50 אלף עובדים בכל העולם בהפקות אירועים, קד"מ ופרסום.

 

לדברי מקור המעורב בפעילות הקמת החברה לכאורה, הקונצרן לא היה פעיל עד היום בישראל בתחום ההפקות והקד"מ, אלא בפרסום בלבד, בחברה תחת שם אחר. בעולם פועלות שלוחות שלו באוסטרליה, דרום אמריקה ובאירופה.

 

בימים הללו נערך גיוס מסיבי של כוח אדם לחברה החדשה, בה מועסקים, נכון לעכשיו, כשמונה עובדים בקריאייטיב, הפקה ושיווק. גיוס העובדים נעשה באמצעות פרסום באינטרנט ובשיטת "מפה לאוזן".

 

פתיחת המשרד ותחילת הפעילות של ספוט מרקט מתוכננים, כאמור, לתחילת אוקטובר. מימון הפעילות בישראל מגיע, לטענת אותו מקור, מחברת האם בארצות-הברית.

 

בראש החברה עומדת עידית צמח (32), תושבת תל-אביב. צמח שימשה בעשור האחרון, על-פי עדותה, כמפיקת אירועים, עצמאית ושכירה, בחברות שונות בענף. לאחרונה, טענה בשיחה עם חדשות 'מפיק', פנו אליה נציגי החברה האם בחו"ל, יחד עם שותף בניהול החברה שאת שמו היא מסרבת לחשוף, וביקשו ממנה להצטרף לשדרת ההנהלה.

 

ממקום מושבה במשרדים זמניים במיקום "סודי" בתל-אביב, הבטיחה צמח כי "לא נהיה עוד חברת קד"מ ואירועים. כל האנשים שיהיו לנו הם מהשורה הראשונה בשוק. יש לנו אג'נדה, אבל אני לא רוצה לחשוף אותה. אין ספק שנהיה ייחודיים".

 

האם מדובר בעוד חברת בוטיק קטנה שעושה הרבה רעש ותיבלע בצפיפות הקיימת ממילא בענף, או שמא ספוט מרקט תנשוף בעורפן של הגדולות – פרומרקט, טרגט מרקט, כפיים וסופר פוש? העובדה שבחברה מסרבים, לפי שעה, לחשוף את מלוא הפרטים יכולה לאפשר למתחרים, בינתיים, לישון בשקט ולקחת את ההצהרות בעירבון מוגבל. נוסף על כך, מבדיקה שערכנו לא נמצאו פרטים נוספים על חברת האם או על החברה המתגבשת, ולא ניתן היה להצליב את המידע. פרטים נוספים בקרוב.

 

 

 

תגובות
התקבלו 10 תגובות
1.  בהצלחה!!!
2.  חדש או ישן
3.  גיוס כח אדם
4.  מחפש אנשי קשר בחברה הזו
5.  לא תמצא. חפש אולי בלוח דרושים במפיק הם פרסמו שם השבוע נראה לי
6.  דרושים
7.  תגובה ל-דרושים: תנסי דרך לוח דרושים ב'מפיק'
8.  דרושים - המשך
9.  מכיר את עידית ותאמינו לי - - -
10.  |:!לעידית!:|