כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עושים סקס בשירותים? קבלו את המדריך המלא

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
07.09.2009
/ 11:13

בחברות "לעומק התודעה" ו"פריגו" (לשעבר "אגיס") משווקת קונדומי R3, החליטו ללכת צעד אחד קדימה – יש שיאמרו יותר מדי – בקמפיין החדש למותג הקונדומים.

 

במקום לתלות עוד באנרים בשירותי מועדונים ואתרי בילוי לצעירים, הוחלט ליישר קו עם תרבות הבילוי הסליזית של חלקם ולהוציא את המרצע משק האשכים. איך עושים את זה? באמצעות מדריך לסקס בשירותים שהוצג השבוע ביותר מ-100 מקומות בילוי כאלה, על-גבי שטחי פרסום. אלכוהול? אלימות? סמים? נו באמת.

 

המדריך המאויר, א-לה קאמה סוטרא, מכיל חמש עצות "זהב" לחרמני השירותים. בין העצות תוכלו למצוא המלצה לסגור את דלת השירותים, או להותיר אותה פתוחה אם יצר האקסהיביציוניזם מקנן בכם. וגם – אל תשכחו לסגור את האסלה לפני העניינים וכמובן – קונדום.

 

ב"פריגו" מביעים שביעות רצון גלויה מהקמפיין: "קיום יחסי מין בשירותים הפך לעובדה קיימת", אמרה לאתר YNET אינס צח-שלייפר, מנהלת השיווק בחברה. "מקומות הבילוי השכילו להגדיל את תאי השירותים ולהפוך אותם ליוניסקס. במקום להתעלם מהתופעה בחרנו לפגוש את אותם הצעירים בשירותי מועדונים וברים ולפנות אליהם בדרך הומוריסטית המשדרת אחריות".

 

אגב, גם הוועד למלחמה באיידס שותף לקמפיין. מנכ"ל הארגון, יונתן קרני, מסביר בדרכו מדוע הוא תומך בסגנונו הישיר של הקמפיין: "אנו חיים במציאות שבה צעירים מקיימים יחסי מין. קשה להאמין אבל זה קורה. חלקם עושים את זה גם בשירותי המועדון וזאת למרות שיש אנשים שנוח להם להתעלם מכך. אנו לא יכולים להיכנס יחד עם הזוגות האלה לשירותים ולעשות להם נו-נו-נו, למזלנו זהו גם לא התפקיד של הוועד. תפקידנו הוא לעודד התנהגות מינית בטוחה ואחראית, הווה אומר שימוש בקונדום בכל אקט מיני שבו סטאטוס ה-HIV של הפרטנר שלך אינו ידוע לך או שונה משלך. חשוב להדגיש שהקמפיין בחר להשתמש בשפת ההומור כדי ללכוד את תשומת ליבם של הצעירים ולהזכיר להם על חשיבות הקונדום, במקום ובזמן הכי רלוונטיים".

 

 

לצפייה במדריך הקליקו כאן

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר