כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחר בכיכר רבין: אלפי שולחנות וכלי אוכל ריקים במסגרת פרויקט "לתת"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
30.08.2009
/ 14:47

החגים בפתח, ואיתם מבצעי השיווק לצד מבצעי ההתנדבות עבור אלה שאינם קרובים לצלחת.

 

הפקה פילנתרופית כזאת, שיהיו מי שיגדירו אותה כ"תפיסת הטרמפ השנתית של חברות מסחריות על תרומות לנזקקים לצורך שיפור התדמית בשוק", תיערך מחר (שני) בבוקר בכיכר רבין שבתל-אביב.

 

אלפי שולחנות, כסאות, צלחות, כוסות וסכו"ם ריקים יוצבו בכיכר למשך שלושה ימים, כחלק מפעילות ארצית נרחבת של ארגון "לתת". הארגון יחלק, לפי ההערכות, כ-200 אלף ארוחות חג לקראת ראש השנה הקרוב.

 

"אם היינו רוצים להגיע לכמות האמיתית של האנשים והמשפחות שזקוקים לארוחה, היינו צריכים מקום שגדול פי 250 מכיכר רבין", אומרים בארגון.

 

בכיכר יפעלו, בנוסף, מתנדבי הארגון בעמדות הסברה ממוחשבות, באמצעותן ניתן יהיה להיכנס לאתר הארוחה הווירטואלית ולתרום עשרה שקלים, מחיר ארוחה לאדם.

 

בנוסף יוצב בכיכר "קיוסק" מיוחד של אתר YOUTUBE, שבו יוכל כל אדם לומר עם מי היה רוצה להסב לשולחן החג, ולשלוח מסרי עידוד למשפחות הנזקקות.

 

לתת

 

לתת

 

את הפעילות מפיק בהתנדבות אייל נאור, בעלים של חברת ההפקות EXP. בין הגופים הנוספים שמשתתפים בפרויקט: חברת שילוט החוצות ברעם, קרסו – יבואנית רנו, פליינג קרגו, עיריית תל-אביב, ח.ד אירועים, בסט קרטון, מבני תעשייה, הקרן הצרפתית לזכר השואה, פדקס ואחרים.

 

 

רוצים לראות איך עשו את זה? צפו בסרטון

 

 

לקראת החגים: מאירים פנים בריבוע

 

 

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר