כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אוהבים את החיים הטובים? תערוכת CASA09 חוזרת באוקטובר

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
26.08.2009
/ 11:35

תערוכת האלפיון העליון והחיים הטובים CASA09 חוזרת בשלישית, ותתקיים ב-19 באוקטובר במרכז הירידים תל-אביב.

 

השנה תשתרע התערוכה על שטח של 6,000 מ"ר, שיכוסה כולו בשטיחים לבנים מקיר לקיר. הצבע, לדברי המארגנים, נבחר "כדי להגביר את חווית הביקור במקום, ולהדגיש את מקומו של העיצוב בחיי היום יום".

 

במרכז התערוכה יתארחו מעצבי העל מרטן באס (הולנד) וגטניו פאשה (איטליה). השניים יעבירו הרצאות בתחומי התמחותם, לצד הרצאות נוספות מפי מומחים ישראליים ובינלאומיים אחרים. ההרצאות יעסקו, בין היתר, בנושאים כמו צבע, טרנדים, אופנות בעיצוב ועוד.

 

אירוע מרכזי נוסף במסגרת התערוכה יהיה השקת התערוכה הנודדת של המעצבים הישראליים. זהו פרויקט שבו מוצגת העשייה של 14 מעצבים מקומיים הנחשבים פורצי דרך בענף, וכבר זכו לפרסום בישראל ובעולם. האמירה שלהם חושפת פנים שונים של הישראליות בכלל ושל העיצוב הישראלי בפרט. התערוכה הנודדת, אותה אוצר אלון רזגור, הוצגה במרסיי, צרפת ותמשיך מכאן לטורונטו.

 

CASA09 תימשך ארבעה ימים, בהפקת אילון תערוכות. בשנה שעברה, לשם ההשוואה, נפתחה התערוכה בתחילת ספטמבר והשתתפו בה כ-120 חברות בהשקעה של כ-30 מיליון שקל. אורח הכבוד היה המעצב ההולנדי מרסל וונדורס.

 

עמיר אילון, מפיק האירוע, מציין שחוויית הביקור תתחיל כבר בכניסה לחלל התצוגה, שם יוקמו בית קפה מסוגנן וחנות ספרי עיצוב גדולה ומקצועית. אחרי ה"הכנה" התיאורטית והנינוחות שיקרין הלובי, ימשיכו המבקרים אל חללי התצוגה של התערוכה, שם צפויה להם חוויה עיצובית ייחודית".

 

 

 

 

תערוכת העיצוב CASA 2008 בעיצומה

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר