כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל ערד 2009: האמנים ומתחמי ההופעות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
25.08.2009
/ 10:55

לפני שלושה שבועות חשפנו כאן את דבר חזרתו של פסטיבל ערד המתחדש, תחת חסותה של "סלקום" ובהפקת "פרומרקט".

 

אתמול פורסמה רשימת האמנים והמתחמים בפסטיבל. מצפייה בה עולה כי מודל 2009 של הפסטיבל אינו מתבסס על רוק בלבד, בדומה לשנות התהילה שלו בשנות השמונים והתשעים. חלק מהמופעים יהיו בסגנון ים תיכוני או מופעי סטנד אפ בידוריים.

 

סלקום תשקיע בפסטיבל כ-3.5 מיליון שקל, ופרומרקט תקים בעיר שמונה מתחמי פעילות.

 

המופעים המרכזיים ייערכו באצטדיון בעיר. האמנים שיופיעו במסגרת הזאת יהיו עברי לידר, מוקי, נינט, אביב גפן, שלום חנוך, אסף אבידן והמוג'וז, שלומי שבן, איזבו, אורן לביא, אברהם טל, הבנות נחמה, גבע אלון, תמר אייזנמן, דני סנדרסון, בלקן ביט בוקס ו"התפוחים".

 

בתל ערד ייערך ערב "הלהקות חוזרות" עם הרכבים שצמחו בשנות ה-90 כמו איפה הילד, היהודים, מוניקה סקס, מופע הארנבות של ד"ר קספר ושב"ק ס'. תל ערד תארח גם את "רוח מזרחית" עם דודו אהרון, ליאור נרקיס, משה פרץ, שלומי סרנגה ושלומי שבת. בקרית האמנים של ערד ייערכו שלושה מופעים שונים ביום הפתוחים לקהל הרחב. האמנים שיופיעו עם הג'ירפות, התקווה 6, מאור כהן ופיטר רוט, עלמה זהר, סינרגיה ושירי מימון.

 

בקולנוע אורון ייערכו שני מופעים ביום והאמנים שיופיעו הם קרן פלס שתארח את ארקדי דוכין, יוני בלוך שיארח את שלומי סרנגה, רמי פורטיס שיארח את מאור כהן ורונה קינן שתארח את שלומי שבן.

 

ברחבת הכורכר של ערד ייערכו שלושה מופעים פתוחים ביום לקהל עם רגב הוד, אברהם טל, אסף אמדורסקי, קובי אפללו, בית הבובות ומרסדס בנד. אולם המתנ"ס יארח אמני סטנד אפ, בהם אבי נוסבאום, אדיר מילר, קובי מימון, אורי חזקיה, שלום אסייג ונאור ציון.

 

בולטים בהיעדרם מרשימת האמנים: שלמה ארצי, משינה ועידן רייכל. מחירי הכרטיסים יהיו זולים יחסית, וינועו בין 35 ל-50 שקל, בהתאם למיקום ולאמן.

 

סמנכ"ל השיווק של סלקום, עדי כהן, מסר כי האירוע נערך בתיאום עם נציג של משפחות הנספים באסון ערד, בו נהרגו איתן פלד, חן יצחק ונעמה אלקריב. עוד נמסר מהפקת המופע כי תהיה התייחסות לאסון במסגרת הפסטיבל.

 

 

 

 

 

 

באוקטובר: פרומרקט תפיק לסלקום את פסטיבל ערד החדש

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר