כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בספטמבר: "כנס תל-אביב לתרבות" יערך לראשונה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
16.08.2009
/ 11:36

ענף התרבות הישראלי מתכנס להפגנת נוכחות במעוז הקולטורה התל-אביבי – מועדון "צוותא" – במה שמוגדר כ"כנס תל-אביב לתרבות".

 

האירוע ייערך ב-13-15 בספטמבר, וירכז פאנלים רבים ומאות מוזמנים מעולם התרבות המקומי. במהלך שלושת ימי הכנס יתקיימו דיונים מקצועיים בנושאים שונים, שיעסקו בטלוויזיה, בקולנוע, בתיאטרון, בבידור, במוסיקה ובספרות.

 

לדברי המארגנים, מטרת האירוע היא, בין היתר, שיפור תהליכי העבודה של העוסקים בתחום, הצעת רעיונות בתחום השיווק העצמי וחשיפת פלטפורמות שונות לקידום היצירה.

 

בתומו של כל יום יתקיימו מופעי מוזיקה ובידור שיהיו פתוחים לקהל הרחב. בין המופעים – קורין אלאל, מופע מחווה ל"גזוז", אורי בנאי וניר פרידמן, תומש, עידו מוסרי, ערב משיריו של אלכסנדר פן, ערבי סטנדאפ ועוד.

 

מחירי כרטיסים: 50 שקל ליום, 120 שקל לשלושת הימים.

 

 

 

בין הדיונים הבולטים בכנס:

 

"לחתום או לא לחתום" – על עתידן של חברות התקליטים בעידן החדש שינסה בין השאר לענות על השאלה האם משתלם יותר להישאר אמן עצמאי ומה אפשרויות ההפצה האלטרנטיביות, בהשתתפותם של ניצן זעירא (נענע דיסק, עבודה עברית), אסף רחמני (לשעבר מנכ"ל "לב מדיה"), אוהד רז (רדיו ת"א), יאיר ניצני והדר גלר (מנהלת).

 

"זמר או טאלנט" – דיון על הצורך של האמנים בימינו לעסוק בתחומים שמעבר לשירה ויצירה כמו השתתפות בתוכניות ריאליטי או משחק, על מנת להישאר בתודעה. בדיון ישתתפו טמירה ירדני (טדי הפקות) כתב המגזין של "ידיעות אחרונות" דני ספקטור והאמן ארי גורלי.

 

DIY – כיצד מקימים הוצאה לאור עצמאית? יספרו מניסיונם שלמה קראוס (הוצאה "פלונית"), רפי ויירכט (הוצאת "קשב" לשירה) ושרי גוטמן (הוצאת בית).

 

"בין מרכז לפריפריה" – על יצירת תרבות קולנועית מחוץ לעיר הגדולה, בהשתתפות בני כהן (מנהל סינמטק שדרות), משה סלמונה (יוצר "וסרמיל") ויעל שוב (Timeout).

 

"מכל וכל רק חו"ל וחו"ל – על פריצה אל מעבר לגבולות השוק הישראלי בקולנוע, בהשתתפות אלון רצ'קובסקי (מפיק "ביקור התזמורת"), מירה גשל (מדור הקולנוע במכון הייצוא), ברק היימן (מפיק ובמאי), הקולנוען ג'קי טלקר (היוצר בבוליווד) ויולה גדרון היוצרת באירופה.

 

שיווק עצמי ועצמאי של מופעים – סדרת דיונים בנושא שיווק עצמאי של הצגות ומופעי תיאטרון בהשתתפות אפרת אברהם לבנה (דוברת הקאמרי), דורי אדר (פליקס), גיא פלג (מנכ"ל בוםבמלה) ורותם קינן (ציפורלה).

 

 

 

ייזום והפקה: נדב נישרי

יחסי ציבור: עודד מזרחי

חסויות: הבימה, טיים אאוט תל-אביב, FLIX, שח"ם, אקט, SVR, בת אור - הוצאה לאור, אקו"ם, מדיטק חולון ועוד.

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר