כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הכירו את ברבי וגריל: ה"פרזנטורים" החדשים של "ביסלי" לשנים הבאות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
04.08.2009
/ 9:20

אסם יוצאת במהלך שיווקי חדש ומקיף ל’ביסלי’, שיימשך שלוש שנים.

 

צמד הדמויות המצוירות, המלוות את מסעות הפרסום של המותג בשנים האחרונות, הפכו לתלת-ממדיות, זכו לראשונה בשמות והמראה שלהן עודכן. בנוסף נבחרו להן מדובבים חדשים שהותאמו לפרופיל החדש והושק קמפיין חדש המהווה יריית פתיחה למהלך שיארך שלוש שנים.
 
דמויות המותג הופכות לתלת-מימדיות על מנת לדבר אל קהל היעד, בני הנוער של 2009, בשפתו שלו, ולשמור על קשר הדוק עם סביבת התקשורת החזותית במסגרתה הוא מתבגר. השינוי נעשה תוך שמירה על נאמנות למראה המקורי שלהן, תוך שדרוג ברמת התחכום שלהן בכל הנוגע לעיצוב הלבוש ולסגנון התנועה. כמו כן, לראשונה יתנהל הדיאלוג ביניהן בדיבור ולא רק בשירה.
 
האחראי לעיצוב הדמויות מחדש הוא סטודיו "פיצ’י פוי", מי שעמד גם מאחורי עיצובן הקודם. מאפייניהן הבולטים כ’סחבקים’ ו’פלפלים’ נשמרו, כך גם הסיסמה ’תעמיס לי ביסלי’, אך השתיים שנודעו כ’גבוה והנמוך’ או כ’שמן והרזה’ יכונו מעתה ’ברבי’ (כינוי חיבה לברביקיו) ו’גריל’.
 
גם קולותיהן שונו, ולאחר תהליך אודישנים לבחירת המדבבים נבחר ציון ברוך (’מה קשור’) כמי שיישמע כ’ברבי’, בעוד את דמותו של גריל ידבב אודי גוטשלק מהצמד ’גור ואוח’. 
 

 

 

נתח שוק של 15 אחוז

 

הקמפיין הראשון שיעלה החודש, באמצעות "גלר-נסיס LB", יתמקד בדרבי מתוח בין מכבי להפועל ת"א, במהלכו פורצות הדמויות בעירום לריצה באיצטדיון ומצחיקות את הקהל על מנת לפרוק את המתח.
 
בחברה צופים כי המהלך הנוכחי, בו הושקעו כ-5 מיליון שקל, יגדיל משמעותית את נתח השוק של ביסלי ויחזק את מעמדו כמוביל בשוק החטיפים אחרי במבה. לפי דיווחי החברה, מחזיק כיום המוצר בנתח שוק של 15.2 אחוז משוק החטיפים, במונחים כמותיים.

 

המהלך נבחן בשנה האחרונה ע"י החברה בסדרת מחקרי עומק וקבוצות מיקוד של בני נוער והוריהם, ולדברי איילת רוזן, מנכ"ל חטיבת החטיפים באסם, ביססו המחקרים "את ההכרה בערך המותג ובאהבה לה הוא זוכה – ומכאן גם בצורך לשמר את ההזדהות עם המותג, ולהקפיד כי העדכון המתוכנן לא יפגע בצביונו".

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר