כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

EXPO VIEW - מדור התערוכות: תערוכת EXCITE, לונדון

מאת: צבי ארצמן /
14.07.2009
/ 10:16

 

בסוף החודש שעבר נערכה בלונדון תערוכת “EXCITE”, שהציגה אמצעים לשימוש בתערוכות ובאירועים.

המגמה המאפיינת את אמצעי התצוגה החדישים שהוצגו בתערוכה היא "גמישות התצוגה" ו"מיקסום התועלת בתצוגה".

"גמישות התצוגה"  מאופיינת במספר מישורים:

·         אפשרות לשינוי מבנה וגודל התצוגה: החל מסטנד בודד, שאפשר להגדילו לקיר תצוגה בכל גודל, לקירות תצוגה בכל כיוון וצורה נדרשים ועד לקירות תצוגה לביתן שלם בתערוכה.

·         אפשרות הקמה עצמית , ללא תלות בגורמים מקצועיים יקרים.

·         הובלה עצמית של הרכיבים המתכנסים לתיק נשיאה.

·         שימוש חוזר באותם הרכיבים עצמם להקמה, בכל גודל ובכל צורה, לתצוגה הבאה.

 

 

תערוכה

 

תערוכה

 

 

כבר בתערוכת EUROSHOP 2008 בדיסלדורף, לפני כשנה וחצי, בלטו מערכות התצוגה המודולאריות להקמה עצמית, המתכנסות לתיקי נשיאה. אולם המערכות שהוצגו בדיסלדורף היו גדולות ומסורבלות יותר, היו מיועדות להקמת קירות לתערוכות ותפסו עומק של כ 30-40 ס"מ לצורך ההעמדה העצמית שלהן. זהו כמובן שטח רצפה יקר ומבוזבז.

לעומת זאת בתערוכה האחרונה, המערכות המודולאריות היו בעלות גמישות המאפשרת הקמת אמצעי תצוגה שונים, החל מסטנד בודד ועד לביתן שלם מאותם הרכיבים. כמו כן עובי הקירות היה דק ביותר, בעובי הפנל המודפס בלבד.

דוגמא למערכת תצוגה מודולארית כנ"ל: מערכת חדישה של בסיס מתכת שטוח ,עליו עמוד משלושה חלקים ומתלה עליון, שעליהם נמתח פנל מודפס. המערכות ניתנות לשכפול ולהגדלה, לכל גודל ולכל צורה נדרשת, על ידי חיבור גמיש של הסרגלים העליונים והתחתונים ביניהם.

דוגמא נוספת למערכת תצוגה מודולארית כנ"ל: מערכת חדישה סופר גמישה, שבה הסרגלים הרוחביים הם למעשה שרשרת, המאפשרת כיפוף קירות התצוגה בכל זווית וקשת נדרשות, לכל רוחב התצוגה.

 

מיקסום התועלת בתצוגה

להפתעתנו , גילינו בתערוכה בלונדון פטנט עולמי מעניין ביותר לתצוגה, בבחינת: "איך לא חשבו על זה קודם?" 

כולנו מכירים את הביתנים הנפוצים בעולם העשויים מקירות סימה (Sima System ).  עד כה היה מקובל להעמיד בביתן זה קיר "פופ אפ" או לתלות על הקירות פוסטרים. ה"פופ אפ" בביתן סימה תופס שטח ריצפה רב וגם משאיר שטח קירות ללא תצוגת פרסום.   הואיל ושטח הביתן הוא יקר ביותר לפירמה, יש בהפסד שטח רצפה ובשטח קירות ללא פרסום בזבוז משאבים רב.   כידוע פוסטרים המודבקים על קירות ביתן סימה נראים תמיד רע ולא מקצועי. ניסיונות לצפות את הקירות בבאנרים מודפסים נראים גם הם רע, מכיוון שכידוע שטח הקירות אינו אחיד.

 

בתערוכה זאת הוצג פתרון מדהים: מערכת הנצמדת לקירות הסימה ומאפשרת הצמדת פנלים מודפסים רצופים על כל הקירות. לחידוש זה מספר יתרונות בולטים – זה גם נראה מצוין: שטח פרסום חלק ויפה, במסר ברור, רצוף ובולט, על כל קירות הביתן. זה גם מנצל יפה את שטח הקירות לפרסום וגם לא מבזבז שטח רצפה יקר. לא פחות חשוב: מערכת התצוגה הנצמדת מיועדת להרכבה עצמית קלה ולהובלה עצמית בתיק נשיאה. 

 

תערוכה

 

 

 

 

 

 

הכותב הינו מנכ"ל אול אפ בע"מ, מערכות תצוגה מודולאריות.

 

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  מערכות מודולריות