כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

שרית חדד "מקודשת" בקיסריה: וידאו-ארט, לד ענק ו-30 אמנים על הבמה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
01.07.2009
/ 10:05

 

בשנה האחרונה, כשכל אמן זב חוטם סוגר לעצמו את אמפי קיסריה ומסמן "וי" על אחד מאתרי המופעים הנחשקים בישראל, אלו שכבר עשו זאת מזמן מנסים להמציא את עצמם מחדש מבחינה בימתית, לרוב על-ידי השקעה גבוהה ומופע ראוותני יותר במתחם.

 

כך היה עם שרית חדד, שמאחורי מופע הקיץ האחרון שלה שנערך ב-16-17 ביוני, הסתתרה עבודת וידאו ארט מורכבות, תוך שילוב של אמנים וירטואוזים שהופיעו לצד הזמרת, תזמורת בת 16 נגנים, ארבעה זמרי ליווי, שישה רקדנים ושני אקרובטים. מה לומר, מדונה של הלבנט.

 

וזה לא הכל. הבמה שנבנתה באמפי לקראת המופע, עוצבה במיוחד על-ידי מעצב התפאורה מיכאל קרמנקו, תפאורן הבית של תיאטרון גשר. על הבמה שולבו אלמנטים מתנפחים וייחודיים שיובאו מאוקראינה, ו"נשתלו" במסך לד ענק. כך ניתן היה ליצור על הבמה מראות שונות, החל מהמראה החללי-עתידני וכלה בגלי ים.

 

האולפן של "ריח מנטה"? קיסריה!

 

 

 

את הווידאו ארט, יצר איש המולטימדיה קורן בר, בשיתוף עם במאי הווידאו והמצלמות איתן צור. קטעי הווידאו ארט שהוקרנו לאורך המופע הציגו לקהל אלמנטים ויזואליים משתנים, בהתאם לקטעים המוסיקליים, תוך שהם שוזרים בתוכם סגמנטים מתוך הקליפים של הזמרת. עוד נעשה שימוש מוקפד בסנכרון בין השירה בפועל על הבמה, לקטעי השירה שהוקרנו על המסך, למשך יותר משעתיים של המופע.

 

על בימוי המופע חתום שמוליק בכר נייס, שביים בשעתו את "וינה מרקש", One של ריטה והפקות במה נוספות.

 

שרית חדד

עשיתי שחי, חברים

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  מופע מרהיב!
2.  והכוריאוגרפיה?!?!?!?!?!?!