כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בשבוע הבא: EXP ורדינג 3 למען ילדים חולי סוכרת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
23.06.2009
/ 10:53

אירוע התרמה לילדים חולי סוכרת בישראל, ייערך ביום שני הקרוב (29/6) במועדון רדינג 3 שבנמל תל-אביב, בהפקת EXP אייל נאור.

 

האגודה לסוכרת נעורים תעביר את הכנסות הערב למימון קייטנות הקיץ הרפואיות של הילדים, הפועלות מדי קיץ במשך 25 שנה. בשל המשבר הכלכלי, עומדות השנה הקייטנות הללו בפני סגירה.

 

במהלך הערב יופיעו הקומיקאים אורי חזקיה, ענת מגן-שבו ורותם אבואב, וינחה אורי גוטליב ("שבוע סוף"). השחקן והדוגמן רז מאירמן ("המרוץ למיליון"), חולה סוכרת אף הוא, יחלוק עם הקהל את סיפור ההתמודדות האישית שלו עם המחלה.

 

מחירו של כרטיס כניסה לאירוע: 250 שקל.

 

אייל נאור, בעלי EXP הפקות: "אני שמח  וגאה לשיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים שבחרה להפקיד בידינו את הפקת האירוע החשוב הזה. אנו מתרגשים לנוכח שיתוף הפעולה המדהים וההיענות שקיבלנו מנותני השירותים המשתתפים באירוע. גם עכשיו בימי המיתון החלטנו להתנדב ולהפיק אירוע כזה, בשל חשיבותו בעיננו".

 

מדי יעקבזון, מנכ"ל האגודה לסוכרת נעורים, הוסיף: "הקייטנות היו והינן מפעל הדגל של האגודה ואנו עושים כל מאמץ כדי לקיים אותן גם בשנה כלכלית קשה זו. בקייטנות מושקעים משאבים עצומים והן מלוות על ידי צוות רפואי רב- תחומי, רופאים, אחיות דיאטנים, עובדות סוציאליות ומדריכים סוכרתיים בוגרים.  זו מסגרת מרגשת המאפשרת לילדים ללמוד התנהלות עצמאית במחלה וליצור רשת חברתית תומכת. למרות התנדבותם של אנשי הצוות, עלות השתתפותם, הלנתם והזנתם של הילדים באחריות האגודה, והיא מגיעה לכ- 3200 שקל לילד, אותם אנו מקווים לגייס בערב ההתרמה".

 

 

 

 

הפקה: EXP אייל נאור

מקום האירוע: רדינג 3

מבנה בר חיצוני: אנרג'י קונספט

אלכוהול: חברת הכרם

שתייה קלה: החברה המרכזית למשקאות קלים

הזמנות וכרטיסים: דפוס מויאל

עיצוב הזמנה: גלעד פריד

עריכת סרט: רוני קאופמן

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  ישר כוח