כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סופית: מדונה תופיע בפארק הירקון ב-1 בספטמבר; 013 נטויז'ן בחסות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
01.06.2009
/ 9:37

סוף סוף זה נסגר: הזמרת מדונה תופיע בישראל ב-1 בספטמבר, הופעה יחידה בפארק הירקון שבתל-אביב. חברת 013 נטויז'ן-ברק תשקיע כמה מיליוני דולרים בחסות ראשית לאירוע, שנסגרה בימים האחרונים.

 

בניגוד למה שפורסם בעבר, תשהה דיוות הפופ הבינלאומית בישראל לצורך המופע בלבד, ולא במסגרת ביקור ממושך. על הפקת המופע אחראי שוקי וייס, שקיים בשבועות האחרונים משא ומתן מורכב עם נותני חסויות גדולים, במטרה לסגור את קיום האירוע.

 

עוד נודע כי צוות של כ-350 איש ילווה את הזמרת ויגיע איתה לארץ. לשם כך תוקם במתחם ההופעה מעין "עיר" שתיקרא M CITY (מדונה סיטי), שתאכלס מאחורי הקלעים את כל הצוות. בנוסף, חלק מהאובייקטים במתחם המופע ישונעו מחו"ל, בהם המחסומים.

 

מחיר כרטיס יעמוד על 490 שקל לכרטיס רגיל. בנוסף תוצע למכירה כמות מוגבלת של כרטיסי פרימיום, וכרטיסים ל"טבעת זהב", מעין מתחם VIP בקרבת הבמה שמחיריהם לא נמסרו.

 

מכירת הכרטיסים באינטרנט תחל ביום רביעי הקרוב (3/6) באתר www.madonna.013netvision.co.il, ובמוקד טלפוני מיוחד שתעמיד נטויז'ן 013 ומספרו 1-800-013-013. כמו כן תתקיים מכירה במשרד הכרטיסים "קסטל". חברי מועדון המעריצים של מדונה יוכלו לרכוש כרטיסים כבר ממחר (2/6).

 

עלויות ההופעה מתחילות בחמישה מיליון דולר לזמרת עצמה ואמרגנה. לזה תוסיפו את עלויות ההפקה הגדולות, שכוללות בין השאר במת ענק וקונסטרוקציות שזכורות מהופעתו של פול מקרטני באותו המתחם.

 

רצה הגורל, ובאותו היום תיערך גם הופעתה של להקת פיית' נו מור בגני התערוכה, כפי שפורסם בשבוע שעבר בחדשות 'מפיק'. לא מן הנמנע, וזו הערכה בשלב זה, שאחד מן המופעים ינדוד לתאריך אחר.

 

בהופעתה בישראל תחתום מדונה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה "Sticky and Sweet", שבא בעקבות אלבומה האחרון "Hard Candy". את מסע ההופעות החלה עוד באוגוסט אשתקד, והייתה אמורה לסיימו ב-28 באוגוסט השנה בבולגריה. כעת הוסיפה הזמרת הופעה נוספת, אחרונה בהחלט, כאן בישראל, 16 שנה לאחר ההופעה הקודמת.  

 

 

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר