כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
26.05.2009
/ 10:05

mam'z

 

 

רשת האופנה mam'z לצעירות, מקבוצת ריטייל ישראל, מתרחבת ופותחת השבוע סניף דגל בקניון ערים בכפר סבא, בהשקעה הנאמדת בכ- 300,000 ₪.  סניף זה יצטרף ל- 5 הסניפים הקיימים של הרשת.

 

הסניף החדש משתרע על שטח של כ- 80 מ"ר ועוצב בקונספט החדש של חנויות המותג - עיצוב נקי המשלב נגיעות בקווים תעשייתיים אך נייטרלים, עיצוב שמשאיר לקולקציה את המרחב ותשומת הלב במטרה שהמוצר יהיה במרכז הפוקוס.

 

 

 

ניין ווסט

 

רשת ניין ווסט, בבעלות חברת סופר ברנדס (קבוצת סקאל וקבוצת בריל), משיקה בימים אלה סניף דגל חדש בישראל, במתחם החדש בדיזנגוף סנטר בתל אביב.

 

סניף הדגל החדש, בדיזנגוף סנטר , משתרע על שטח של כ- 80  מ"ר, וממוקם בשדרת האופנה המרכזית בסנטר. הרשת עתידה לפתוח עוד שלושה סניפים נוספים במהלך השנה הקרובה. ההשקעה בפתיחת הסניף החדש נאמדת בכ-700 אלף שקל.

 

סניף הדגל מעוצב ע"י מעצבי ניין ווסט העולמית, בקונספט החדש של המותג הבינלאומי: חנויות רחבות במראה אלגנטי ונקי ובצבעוניות של שחור לבן המחולקות עפ"י קטגוריות: מחלקת נעלים, מחלקת תיקים ומחלקת אביזרי אופנה: משקפים, חגורות גרביים ועוד.

 

 

 

café café  

 

רשת café café  הודיעה הבוקר על זכייתה במכרז "איכילוב" להקמתו ופתיחתו של סניף הרשת במתחם בית החולים. סניף café café  החדש ימוקם במתחם בו פועל כיום סניף בית קפה של רשת "שרי". הסניף החדש ישתרע על שטח של כ- 200 מ"ר ויצטרף ל- 24 סניפי הרשת הפועלים בעיר תל-אביב.

בתוך כך הודיעה הרשת כי החוזה אשר ייסגר בגין הסניף החדש הינו החוזה ה- 100 במספר של הרשת. כיום מפעילה הרשת 84 סניפים ברחבי הארץ, כאשר בחודשים הקרובים צפויים להיפתח 6 סניפים נוספים. יחד עם פתיחתו של סניף הרשת באיכילוב, אשר צפויה לחודש יולי 2009.

ההצעה למכרז איכילוב הוגשה בחודש אפריל 2009, במסגרת המכרז התחייבה הרשת לתשלום חודשי קבוע העמוד על 106 אלף שקל.

בהקמת ופתיחת הסניף עצמו צפויה הרשת להשקיע סכום של כמיליון שקל וחצי.

 

 

 

עולם הקולנוע

 

רשת "עולם הקולנוע", המתמחה במוצרי קולנוע ביתי ואלקטרוניקה בידורית, מתרחבת ופותחת סניף ראשון במתחם פולג, ברח' גיבורי ישראל  בנתניה, בהשקעה של חצי מיליון ₪.

 

הסניף החדש באזור התעשייה פולג, נפתח בסמוך למתחם איקאה, מתפרס על שטח של 70 מ"ר. הרשת חתמה על חוזה שכירות ל-10 השנים הקרובות, לפי 200 ₪ למ"ר.

 

הסניף מעוצב במראה עתידני, ומאובזר במגוון מותגי הפלזמות והמסכים הדקים, כמו גם מערכות הקולנוע הביתי האקסקלוסיביות בשוק, כולל מותג SANSUI הבלעדי לרשת . הרשת מציעה מגוון רחב של מחשבים ניידים, קונסולות המשחקים הפופולאריות  NINTENDO WII, SONY PLASTATION ו- OBOX.

תגובות
אין תגובות למאמר