כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
20.05.2009
/ 10:30

twentyfourseven

 

 

רשת האופנה twentyfourseven, מתרחבת ופותחת 4 חנויות חדשות בהשקעה כוללת  של 6 מיליון ₪. החנויות משתרעות על שטח של כ- 150 מ"ר.

 

הרשת פתחה השבוע חנות במתחם האופנה החדש של דיזנגוף סנטר, המשתרעת על שטח של  100 מ"ר. בנוסף ייפתח החודש סניף חדש במרכז G  בכפר סבא, החנות  המשתרעת על שטח של 150 מ"ר, ממוקמת בקומה השניה במתחם. חנות נוספת תיפתח בשבוע הבא בביג נצרת, על שטח של 150 מ"ר. החנויות בחוזה שכירות של 10 שנים. כמו כן תיפתח חנות בקניון חדרה בשטח של 120 מ"ר.

 

החנויות החדשות, מצטרפות ל-16 הסניפים הקיימים של הרשת ומעוצבות עפ"י הקונספט של המותג, המבטא אורח חיים המתאים לכל שעות היום ומתבטא בקולקציה ובשדות החנות: אופנת בוקר (day time), אופנת צהריים (nooning), אופנת לילה (after hours)  ושעת שינה (dream on).  עיצוב החנויות משלב מראה אופנתי ועדכני יחד עם דגש על אווירה נינוחה וחמימה.

 

 

 

דיסקרט

 

רשת האופנה לנשים "דיסקרט", הפונה לקהל נשים בגילאי 30+, החליטה לעבור תהליך מיתוג ראשון מסוגו לחברה, כאשר במהלך מכרז בו יצאה הרשת במטרה לאתר משרד מתאים, במסגרתו בחנה מספר חברות מיתוג, בחרה הרשת לעבוד עם "FIRMA", כאשר תקציב המיתוג של הרשת נאמד בכחצי מיליון ₪.

 

תהליך המיתוג של רשת "דיסקרט" על ידי חברת "FIRMA" ייארך כחצי שנה ובמסגרתו תוגדר זהות מותגית חדשה לרשת, במטרה לתת מענה לצרכי הקהל הרלוונטי ולפנות לקהל לקוחות פוטנציאלי חדש. במסגרת תהליך המיתוג תפתח רשת "דיסקרט" 4 סניפים חדשים תחת הקונספט המותגי החדש שיוגדר.

 

 

 

ENTER

 

רשת "ENTER" לאופנת הבית ומתנות מפתיעות מתרחבת ופותחת סניף חדש בקניון מרגלית השרון מקבוצת עזריאלי, בהוד השרון. ההשקעה בפתיחת הסניף נאמדת ב-400 אלף שקל .בנוסף הרשת נמצאת במשא ומתן לפתיחת סניפים נוספים במספר קניונים מובילים בארץ.

 

 

 

מגנוליה

 

בהמשך לאסטרטגיה העסקית של רשת התכשיטים הבינלאומית מגנוליה להתרחבות במהלך שנת 2009,  הודיע יוחאי שוחט, מנכ"ל משותף של הקבוצה, על השקת סניף דגל בקניון רמת אביב בהשקעה של 250 אלף דולר.

 

מתחילת שנת 2009 הושקו שישה סניפים נוספים בקניון עכו, בקניון לב המפרץ בחיפה, בקניון אם הדרך, בחצי חינם בחולון, בקניון מלכת שבא באילת ובקניון הבאר בראשון לציון בהיקף השקעה הנאמד בכ-750 אלף דולר.

 

רשת מגנוליה המתמחה בתכשיטי כסף מעבודת יד פועלת כיום ב-62 נקודות מכירה בקניונים מרכזים ברחבי הארץ, באמצעות דוכנים מעוצבים ומציעה מגוון רחב של תכשיטים מכסף בעבודת יד בטווח מחירים ידידותי.

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  מגנוליה זו אכזבה קשה !!!