כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
20.04.2009
/ 10:04

סבון של פעם

 

רשת מוצרי הטיפוח ’סבון של פעם’ מעמיקה את אחיזתה במזרח אסיה ופותחת ביפן חנות קונספט שנייה לרשת ’SABON’, בהשקעה של כמיליון דולר.
 
החנות החדשה, כ-90 מ"ר שטחה, תמוקם במרכז הבילויים והקניות ’Roppongi Hills’ שבטוקיו הנמצא באזור המאופיין בשלל מסעדות, תיאטראות, בתי קפה, גלריות, מלונות ובנייני מגורים יוקרתיים, לצד חנויות מותגי יוקרה בינלאומיים כגון ’לואי ויטון’, ’טיפאני & קו’, ’אסקדה’, ’מקס מרה’ ו’בוס’.
 
החנות הראשונה של רשת SABON בטוקיו הושקה לפני כחצי שנה בהשקעה של 800 אלף יורו, באזור הקניות האופנתי ’אומוטסנדו’ לצד חנויות המותגים היוקרתיים ’קלווין קליין’, ’שאנל’, ’פראדה’ ואחרים.
 
רונן זהר, מנכ"ל סבון של פעם: "החנות הראשונה ביפן הפכה תוך חצי שנה מאז פתיחתה לחנות המצליחה ביותר של הרשת בעולם, והצלחתה חיזקה את החלטתנו להשקיע בהתרחבות במזרח אסיה".
 
רשת ’סבון של פעם’ הוקמה ב-1997 ע"י סיגל קוטלר-לוי ואבי פיאטוק בתל אביב, וכיום היא מונה 30 סניפים בארץ ו-50 סניפים בארה"ב, איטליה, קנדה, רומניה, פולין, הולנד, בלגיה ויפן.

 

 

ICE

 

 

פוקס

המשבר הכלכלי העולמי לא עוצר לפי שעה את תוכניות ההתפתחות הגלובלית של חברת האופנה.

 

ל"גלובס" נודע כי פוקס תיכנס במהלך השנה הקרובה לקפריסין וקזחסטן - וזאת בנוסף לכניסתה הצפויה לפורטו-ריקו, עליה דיווחה החברה באחרונה.

 

חנויות ראשונות של המותג בקפריסין וקזחסטן צפויות להיפתח במחצית השנייה של השנה. בנוסף, ביוני הקרוב צפויות להיפתח 2 חנויות גם בפורטו-ריקו, וזאת לאחר שפוקס חתמה בימים האחרונים על הסכם זכיינות במדינה.

 

גלובס

 

 

 

 

המשביר לצרכן

 

רשת המשביר החדש לצרכן עומדת לפתוח 5 סניפים חדשים בחודשיים הקרובים, בהשקעה כוללת של 50 מיליון שקל. הסניפים החדשים ייפתחו בנתניה, כפר-סבא, כרמיאל, חולון ונצרת-עלית, ויצטרפו ל-30 הסניפים הקיימים של הרשת ברחבי הארץ.

 

בקניון השרון בנתניה הושכר למשביר לצרכן שטח של כ-1,500 מ"ר, לאחר שבשנת 2003 יצאה הרשת מהקניון בשל חוסר הסכמה עם בעלי הקניון דאז. לדברי סמנכ"ל בכיר לתפעול בקבוצת המשביר לצרכן, ניסים חסאן, "התבקשנו על-ידי הבעלים הנוכחיים של הקניון, קבוצת בריטיש ישראל, לחזור עם חנות בקונספט חדשני. זה נעשה בשיתוף עמוק ופורה איתם. לאחר שדנו בנושא עם חברי מועדון Club 365 בעיר, החלטנו לפתוח בקניון חנות שנייה בנתניה, כשחנות אחת כבר פועלת במרכז ביג בעיר".

 

לדבריו, החנות תוקם בשטח בתי-הקולנוע לאחר שיותקנו דרגנועים שיובילו אל הסניף. דמי השכירות הם 75 שקל למ"ר לחודש, לתקופה של 10 שנים עם אופציה ל-10 שנים נוספות.

 

סניף נוסף ייפתח במרכז G כפר-סבא של גזית גלוב ישראל, בשטח של כ-1,500 מ"ר. הסניף ימוקם ב-Mall האופנה שבמתחם. דמי השכירות הם כ-25 דולר למ"ר לחודש לפי שער של 4.2 שקלים לדולר. החוזה נחתם לתקופה של 10 שנים עם אופציה ל-10 שנים נוספות.

 

הסניף השלישי ייפתח בקניון חוצות כרמיאל בשטח של 2,100 מ"ר על פני קומה אחת. הסניף מעוצב בקונספט חדשני שהותאם במיוחד לאזור ולסביבה, ודמי השכירות הם 14 דולר למ"ר לפי שער של 4.2 שקלים לדולר. תקופת השכירות בחוצות כרמיאל זהה.

 

גם בחולון שכרה קבוצת המשביר לצרכן כ-1,500 מ"ר, בקניון עזריאלי חולון. לדברי חסאן, החנות תמוקם בשטח שפונה מבית-הקולנוע שכלל 6 אולמות. דמי השכירות בעסקה זו עומדים על כ-25 דולר למ"ר לפי שער של 4.2 שקלים לדולר, לתקופת שכירות זהה.

 

עבור הסניף החמישי שכרה הקבוצה כ-1,000 מ"ר בקניון לב העיר של מבני תעשייה מקבוצת פישמן בנצרת-עלית, שישולב עם ניו-פארם. דמי השכירות הם 86 שקל למ"ר לחודש, בחוזה לתקופה זהה.

לדברי חסאן, כל החנויות החדשות ייבנו בשיתוף בעלי הקניונים ובהשקעה משותפת איתם. סך כל ההשקעה מסתכמת ב-50 מיליון שקל, והיא תתחלק בין המשבר לצרכן ובעלי הקניונים.

 

גלובס

 

  

 

 

ml

 

רשת אופנת ml  מתרחבת בימים אלה ופותחת 3 סניפים חדשים, בהשקעה כוללת של 1,500,000 ₪.

 

הרשת תפתח השבוע סניף דגל בירושלים. החנות המשתרעת על פני שטח של 40 מ"ר ממוקמת ברח' קינג ג'ורג'. בנוסף ייפתחו החודש שני סניפים נוספים בצפון הארץ: בקניון חוצות כרמיאל תיפתח חנות המשתרעת על פני שטח של 35 מ"ר  ובקניון פרץ סנטר אשר בצפון חנות על פני שטח של  53 מ"ר. החנויות בחוזה שכירות של 3 שנים.

 

החנויות החדשות מעוצבות בקונספט החדש של הרשת, סניפים המעוצבים בסגנון אירופאי עם נגיעות קלות של אווירת בית וחמימות. 

 

יוסי אביב, מנכ"ל חברת ml מסר כי הסניפים החדשים נפתחים על מנת ליצור קרבה מקסימלית של המותג לקהל היעד, במטרה לתת מענה יום יומי ונגיש לצרכי הלקוחות.

 

 

 

פרינס

 

 

חברת "האחים סגל אופטו ליין בע"מ", משווקי המותג "PRINCE” ממשיכה להתרחב ופותחת סניף חדש המשתרע על פני 25 מ"ר בחולון בהשקעה של כמיליון ₪.

 

הסניף בחולון מתווסף ל-2 סניפים חדשים שנפתחו השנה באשדוד ובקרית גת ולשבעה סניפים נוספים ברחבי הארץ והוא ממוקם בקניון חולון .

 

החנות תעוצב בקונספט שישלב מכירת משקפי שמש, שעונים ומוצרים נלווים בתחום האופנה בעיצוב איטלקי ויוצגו בה דגמי PRINCE המתאפיינים במראה רטרו, החל ממשקפים במראה שנות ה-50 ועד מראה מטריקס חדשני.

 

תגובות
אין תגובות למאמר