כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרסום ראשון: פסטיבל לעיצוב כלי רכב מתוכנן בקרוב בתל-אביב

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
02.12.2008
/ 11:22

פרסום ראשון: לראשונה בארץ, יתקיים בקרוב פסטיבל ססגוני לעיצוב כלי רכב בתל-אביב.

 

האירוע, שיהווה חלק מחגיגות 100 שנה לתל-אביב, יופק על-ידי איתן אסרף (פסטיבל 'דאנס סיטי') וייקרא CAR ART TEL-AVIV. לוגו כבר יש (ראו צילום), כאשר הפורמט מתבסס על פסטיבלי רכב דומים שנערכים בחו"ל במשך שנים.

 

בשיחה עם חדשות 'מפיק' אמר אסרף, כי תאריך מדויק עדיין אין. לדבריו, אנשים פרטיים וחברות מסחריות יוזמנו לעצב את רכבם – פרטי, מסחרי או דו-גלגלי. בימים הללו עובדים בהפקה על גיוס ספונסרים – משימה לא פשוטה נוכח התקופה, כלשונו.

 

תוכניתו המשוערת של הפסטיבל כוללת, בין היתר, תהלוכה; תצוגת כלי רכב בקטגוריות שונות; עיצובי הרכבים תוך התאמה לגוון הלבוש של הנהג; קידום מכירות; פרסים על-פי קטגוריות; מופעי רחוב; דוכנים והגרלות.

 

 

 

פסטיבל אתגרי בגני יהושע בפסח

 

בתוך כך מצויה חברת ההפקות של אסרף בעיצומם של שני מהלכי משא ומתן מרכזיים עם גופים מסחריים גדולים, למתן חסות לפרוייקט אתגרי מיוחד שיתקיים בפארק גני יהושע תל-אביב בחול המועד פסח (אפריל 2009).

 

הרעיון לפסטיבל החדש הוא בהשראת הקונספט המוכר של משימות, אתגרים ופרסים (אסרף מכחיש כל קשר ל'הישרדות' של ערוץ 10, אך מודה שהרעיון הוצע בעבר לערוץ לצורך שיתוף פעולה שלא עלה יפה בסופו של דבר).

 

שמו של המיזם טרם נסגר סופית, וההתלבטות היא בין MY FAMILY ל'אפקט משפחתי' (על בסיס 'אפקט הפחד'). אחד מהרעיונות שהגה אסרף לפסטיבל התאגרי, הוא הפיכת המתחם לשטח בן 60,000 מ"ר, שיכלול ארבעים מתחמי פעילות אתגרית ותחרויות נושאות פרסים.

 

 

 

 

מידע על הפקת פסטיבלים

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: