כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מפיק TV הושק לראשונה

מאת: חדשות 'מפיק'; צילום פרסום /
23.09.2008
/

 

זה קורה היום! לאחר חודשים של תכנונים והכנות, מערכת החדשות בפורטל מפיק, בשיתוף חברת צילום פירסום, שמחים וגאים להשיק את 'מפיק TV' - מדור הווידאו חדש.

 

המדור, כפי שחשפנו כאן לראשונה לפני כשבועיים, ידווח לכם מאירועי הענף המובילים ויתנהל בשיתוף אתכם, הגולשים. הדיווחים הללו יועברו באמצעות סירטוני וידאו וראיונות ערוכים וממוקדים עם כרישי הענף, פעילויות קד"מ, תערוכות מסחריות, סיקורי הקמות, פרוייקטים לוגיסטיים ומיזמי הפקה מרשימים.

 

כאמור, גם לכם יכול להיות חלק במדור החדש. הפקתם אירוע מסחרי, אירוע חברה, ביתן מרשים בתערוכה, פעילות קד"מ מקורית, שיווק גרילה או כל פעילות רלוונטית אחרת? שלחו אלינו סרטון באורך שלא יעלה על חמש דקות. במידה ואיכותו ותכניו יתאימו, הסרטון יעלה לאוויר, תוך מתן קרדיט לשולחו. הכתובת לשליחת חומרים היא video@mefik.co.il

 

לאורך כמעט שנתיים, מדור החדשות ב'מפיק' ממשיך כל העת בתהליכי שיפור תוכניים, חזותיים וכמובן טכנולוגיים. כחלק ממגמת הוידאו והויז'ואל באינטרנט, השקת קטגוריית הווידאו החדשה היא שלב חשוב נוסף במסגרת התהליכים הללו, שבסופם אתם מקבלים חבילה חדשותית מקיפה וממצה. ביותר מהמרק קלישאה. יו את הקרדיטי טח על הנעשה בענף - קידום

 

ועכשיו – הגיע הזמן לעשות היכרות ראשונה עם 'מפיק TV'. היינו אומרים לכם 'כנסו כנסו!', אבל אנחנו סומכים עליכם שתעשו את זה לבד. מפיק TVהקליקו כאן.

 

שנה חדשה, דרך חדשה. אנחנו מאחלים לכם צפייה מהנה ושיתוף פעולה פורה איתנו, וכמובן שנה טובה, קריאטיבית ומוצלחת.

 

 

רוצים לשלוח אלינו סרטוני וידאו שצילמתם בענף? רשמו:

 

video@mefik.co.il

 

 

 

מערכת חדשות 'מפיק'; צילום פרסום

תגובות
התקבלו 3 תגובות
1.  מזל טוב
2.  תמשיכו להתקדם
3.  תתחדשו מצוות פדי מוסיקה והפקות!
כתבות נוספות: