כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכת העיצוב CASA 2008 בעיצומה

מאת: יוסי חטב, חדשות 'מפיק' /
08.09.2008
/

תערוכת העיצוב והאדריכלות היוקרתית CASA08 נפתחה הבוקר במסיבת עיתונאים שנערכה בביתן 1 שבמרכז הירידים.

 

כ-120 חברות השקיעו השנה מעל 30 מיליון שקלים בתערוכה, בהן אבן קיסר, אלקטרה, מדגל, רגבה, ארבעה נגרים, דקור, און לין, ויה ארקדיה ורבות אחרות. בין המגמות שיאפיינו את המיצגים השנה: החשיבה ה'ירוקה'; שימוש בחומרים כבדים כגון עץ מלא וברזל והעדפה לצבעים מלאים וחזרים כגון בורדו, סגול, שחור ולבן; ושילוב בין פונקציונליות וחדשנות.

 

כמו בשנה שעברה, גם השנה מתבססת CASA על הפעלת החושים של המבקרים. תמורת 50 שקלים בכניסה, תוכלו להרגיש לשעה קלה כאילו נזרקתם לפסגות האלפיון העליון, לתת ביטוי ויזואלי לפנטזיות או אף לממשן.

 

עמיר אילון, בעלים ומנכ"ל של חברת 'אילון תערוכות', פתח את התערוכה לצד המעצב ההולנדי מרסל וונדרס, שנחשב לאחד המצליחים בתחומו בעולם. בפתיחת דבריו אמר אילון: "לפני יותר משנה, ראיתי ששוק העיצוב בארץ הופך לכוח כלכלי חשוב, אבל בארץ לא הייתה תערוכה לתחום הזה. משם זה נוצר. אנחנו רוצים שהקהל הישראלי יפעיל את חושיו כאן".

 

 

תלה את בת זוגו על שנדליר

 

וונדרס (45) ידוע בעיצוביו הלא שגרתיים, המתכתבים עם דמותו האקסטרווגנטית. כך למשל, בתערוכת מילאנו האחרונה תלה את בת זוגו על שנדליר, ונתן לה לחלק שמפניה למבקרים. בפעם אחרת עיצב אגרטלים בשמות של מחלות.

 

מחר יעביר וונדרס (45) הרצאה בנושא 'עיצוב הוא קבלת פנים בלתי צפויה', בפריים הסגול (180 שקל). לאחריה תרצה מי שמכונה "כהנת הטרנדים", ג'סטין פוקס, על הטרנדים המובילים בעולם העיצוב והצבע לשנת 2009. פוקס היא אורחת חברת טמבור בתערוכה.

 

 

אורגיית גרפיטי, מסיבת רחוב וחדרי ילדים מהאגדות

 

במהלך השבוע יבוצע ציור הגרפיטי הגדול בארץ, בידי אמני התחום המובילים. בסיום התערוכה תתקיים מסיבת רחוב. בנוסף יעצבו ילדים חדרי ילדים מהאגדות, ופרוייקטים חדשים בתחומים הרלוונטיים יוצגו לראשונה במתחם התערוכה.

 

כזכור, אטרקציית התערוכה בשנה שעברה היה מעצב העל המצרי כארים ראשיד, שביקר בישראל לראשונה ומשך את תשומת ליבה של התקשורת ושל אנשי הענף.

 

 

 

מרסל וונדרס

מרסל וונדרס (יח"צ)

 

CASA08

(יח"צ)

 

עמיר אילון

עמיר אילון (יח"צ)

 

 

 

הפקה: אילון תערוכות

יחסי ציבור: סיגל אביטן תקשורת

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: