כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

החלו ההכנות לקראת הופעתו של פול מקרטני בישראל

מאת: דסק חדשות, פורטל מפיק /
24.08.2008
/ 11:40

 

אם למישהו היה עוד ספק, עכשיו זה רשמי: שריינו לעצמכם את ה-25 בספטמבר בפארק הירקון, או אז יופיע שם החיפושית פול מרקטני.

 

לאחר מגעים ממושכים במהלך החודשים האחרונים בין מפיק המופע, דודו ז'רז'בסקי למנהליו של האמן הבריטי, יצאה אתמול ההודעה הרשמית. באתר YNET נכתב הבוקר, כי סגירת חוזה ההופעה של הזמר היה "אחד הקשים והמפרכים ביותר שידעו מפיקים ישראלים מול אמן בינלאומי". אגב, עלות הבאתו של החיפושית מוערכת בענף במיליוני דולרים.

 

ז'רז'בסקי, מצידו, יכול לרשום לעצמו קיץ מוצלח במיוחד, שכן הוא חתום (יחד עם אסי רון) על הבאתם לארץ של לורן היל, אריקה באדו ואיאן בראון, שלושה אמנים בינלאומיים נחשבים שלגביהם לא נרשם ביטול או שינוי מיקום ההופעה. בנוסף מפיק ז'רז'בסקי את פסטיבל הג'אז הבינלאומי באילת, שייפתח השבוע בפעם ה-21 ואת פסטיבל התמר בים המלח.

 

מקרטני בן ה-66 יבצע בהופעה קלאסיקות רבות של הביטלס, לצד שירים מאוחרים יותר מלהקת 'ווינגס' ומקריירת הסולו שלו.

 

השבוע צפוי להתקיים תדרוך עיתונאים לקראת המופע הגדול בפארק, בו יימסרו כל הפרטים על המופע, כולל מחירי הכרטיסים, תכנון מתחם הפארק ולוח הזמנים של האמן בארץ.

 

 

"שר החינוך דוד ז'רז'בסקי"

 

יצוין כי כבר בסוף חודש יוני השנה פרסם העיתון ידיעות אחרונות כי מתנהלים מגעים להבאתו של מקרתני לארץ, אולם הדבר טרם אושר סופית.

 

את השמועות על המופע המתוכנן ליוותה ידיעה מוזרה שפורסמה בחודש שעבר הצהובון הבריטי SUN, בה נכתב כי מקרתני אכן רוצה ומתכוון להופיע בישראל. ברקע הידיעה תואר כיצד ביטלה ממשלת ישראל את הגעתם של הביטלס לארץ בשנות ה-60. הסיבה לכך (ציטוט): " שר החינוך הישראלי דאז, דוד ז'רז'בסקי, את הגעת להקת הביטלס להופעה בישראל, כי האמין שהופעת הלהקה תשחית את המוסריות של המדינה".

 

ז'רז'בסקי, שהופתע לשמוע על מינויו הרטרואקטיבי לתפקיד הממלכתי הנחשק, אמר לחדשות 'מפיק' בתגובה ש"אני לא יכול להגיד שלא הייתי בחיים באותה שנה".

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: