כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

באלפיון העליון מתרגשים: תערוכת CASA לעיצוב הבית חוזרת

מאת: דסק חדשות, פורטל מפיק /
30.06.2008
/ 9:33

המעצב ההולנדי מרסל וונדרס יהיה אורח הכבוד של תערוכת CASA 2008, שתתקיים בסתיו זו השנה השנייה ברציפות בגני התערוכה בתל-אביב.

 

תערוכת הקונספט לעיצוב הבית, כפי שהיא מכונה בפי מארגניה, מיועדת לחתך אוכלוסייה אמיד ובעל אמצעים, או במילים אחרות תערוכה לאלפיון העליון, לנובורישים או לסתם וונאביז.

 

השנה ישתתפו בתערוכה 12 חברות, וישקיעו סכום של כ-25 מיליון דולרים בהקמת הביתנים.

 

 

 

רקדנים משתלשלים מהתקרה

 

וונדרס, הנחשב לאחד המעצבים המצליחים בעולם, יגיע לישראל בחודש ספטמבר. במסגרת ביקורו הוא ירצה בפני אדריכלים ישראליים וייפגש עם דמויות מפתח בתחום העיצוב והאדריכלות בישראל.

 

כזכור, אטרקציית התערוכה בשנה שעברה היה מעצב העל המצרי כארים ראשיד, שביקר בישראל לראשונה ומשך את תשומת ליבה של התקשורת ושל אנשי הענף.

 

בעוד ראשיד הביא עימו לתערוכה אשתקד גופי תאורה מעוצבים, שעונים ובקבוקי בושם שלא תראו כמותם בשוק הפשפשים, למשל, הרזומה של וונדרס מתגאה בכיסאות סרוגים, רקדנים משתלשלים מהתקרה, מסעדות פאר ופרוייקטים לרווחת הומלסים ברחבי העולם.

 

וונדרס זכור בתעשיית העיצוב הבינלאומית בזכות כיסא הומוריסטי בשם 'הכיסא השזור' (KONTTED CHAIR), שהורכב מקשרים של חבל שיצרו רשת שנטבלה בדבק. קשרי הדבק נתנו לכיסא מראה של רשת מקרמה או רשת דייגים, הנחשבים כחומרים בלתי יציבים.

 

 

הפקה: אילון תערוכות

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  ביקורי בתערוכת CASA
כתבות נוספות: