כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קוקה קולה: קלאב מד לצעירים באכזיב במקום כפר המוסיקה

מאת: דסק חדשות, פורטל מפיק /
/

בעוד חברות הסלולר המקומיות ממשיכות להשקיע בהידוק הקשרים עם המוסיקה והיצירה הישראלית כבר מספר שנים, ב'קוקה קולה' החליטו לסיים השנה את ה'רומן' הממושך הזה. משמעות הדבר: כפר המוסיקה בניצנים – אחת מהפקות הקיץ המוצלחות שנעשו כאן בחמש השנים האחרונות – הלך לעולמו בקול דממה דקה.

 

התחליף: כפר נוער בסגנון קלאב-מד, שיוקם ויפעל כבר מהקיץ בכפר הנופש אכזיב. בעיתון 'גלובס' פורסם כי בכוונת החברה לאפשר ל-10-15 מחזורים של קבוצות בני נוער, בהיקפים של עד 1,500 איש לקבוצה, לרכוש כרטיס מוזל בעלות של עשרות שקלים, שיקנה להם שלושה ימים בכפר, במתכונת 'הכל כלול'.

 

זוהי פעילות שיווקית חסרת תקדים לא רק בהיקפה, אלא גם מכיוון שבני הנוער יקבלו בנוסף למקום לינה גם מזון ושתייה סביב השעון. הפעילות בכפר אכזיב תמשך בחודשים יולי-אוגוסט.

 

 

דרושים: שיתופי פעולה מסחריים ל'מבצע אכזיב'

 

נכון לעכשיו, עדיין לא ידוע כמה כסף תשקיע החברה המרכזית למשקאות קלים במיזם. לשם השוואה, בכפר המוסיקה הושקעו כעשרה מיליון שקלים, והצפי הוא לסכום גדול יותר בפרוייקט החדש.

 

'קוקה קולה' ישראל בוחנת בתקופה זו שיתופי פעולה שיווקיים נוספים עם חברות מסחריות בשוק, דוגמת סלקום ששיתפה איתה פעולה בניצנים. זהותן של החברות חשובה מכיוון שיהיו להן השלכות על סוג המבצע ועל גובה ואופן התשלום לכפר אכזיב, ואולי גם על מספר הימים בהם ישהו בני הנוער בכפר.

 

 

טיימינג ובידול הוא שם המשחק

 

על פי ההערכות בענף, ב'קוקה קולה' מדברים על טיימינג, וחשים כי הגיע העת לזנוח את תחום המוסיקה לאחר שנכבש על-ידי חברות רבות אחרות. כזכור, הייתה 'קוקה קולה' ישראל לחברה הראשונה שניכסה לעצמה את נושא המוסיקה בכלל והישראלית בפרט, באופן הדוק. כתוצאה מכך החל גל של קמפיינים עתירי תקציב של חברות גדולות ורבות בשוק הישראלי, דוגמת פפסי ו-RC המתחרות, וכאמור החברות הסלולריות פלאפון, סלקום ואורנג'.

 

יתרה מזו, בשנה שעברה – גם אם לא יודו בכך – חלה ירידה בקרנו של כפר המוסיקה, בין השאר בשל הפקת אירוע הרוק 'ווליום כנרת' בצמח, שרשם הצלחה מרשימה עם היענות של כ-40,000 צעירים באתר.

תגובות
התקבלו 5 תגובות
1.  הולך להיות גרוע...
2.  חבל
3.  רק בגלל כפר המוזיקה ניצנים שרדנו את השנה..
4.  אתם סתם מתבאסים!הולך להיות מטורף....
5.  ד י כ א ו ן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כתבות נוספות: