כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אינפקטד מאשרום: דיווח וצילומים ממסיבת העשור

מאת: דסק חדשות, פורטל מפיק /
22.11.2007
/ 16:10

עמית דובדבני (דובדב) וארז אייזן, הלא הם צמד הטראנס-רוק אינפקטד מאשרום, לא יכלו לבקש לעצמם יום הולדת עשור טוב יותר. כ-8,000 איש הגיעו אמש לביתן 1 שבגני התערוכה בתל-אביב,להשתתף בהפקת הטראנס הגדולה של אינפקטד מאשרום – הרכב הטראנס הישראלי המצליח ביותר בעולם כיום. 8,000 נוספים צפויים להגיע גם הערב, למופע זהה נוסף עתיר באורחים.

 

מה שהוגדר כ'מסיבת העשור' של ההרכב גרר ציפיות רבות מצד הקהל, שכן הליין אפ כלל שמות מובילים בסצנת הטראנס והרוק העולמית והמקומית: ארץ נץ, די.ג'יי סקאזי, די.ג'יי אסטריקס, ברי סחרוף, בית הבובות, כנסיית השכל, מיומנה ועוד.

 

אם לשפוט לפי מה שראינו אמש – החל מסידורי האבטחה המדוקדקים (ארבעה מאבטחים עד שנכנסים פנימה), עבור בעובדה שהערב הנוסף אתמול הופק בתוך ימים בשל הביקוש הרב (למופע המקורי שייערך הערב נגמרו הכרטיסים כבר לפני שבועיים), בקהל שמילא את ביתן 1 וימלא אותו גם היום (למרות מזג האוויר הסוער אמש), ובהפקה המושקעת עד הפרט האחרון (במת ענק מוגבהת, שני מסכי ענק, סאונד מעולה ועצם הבחירה בלוקיישן הזה שנתן את התחושה כאילו אף פעם לא צפוף מדי למרות הקהל הרב) – את ההפקה הכפולה הזאת עוד יזכרו כאן זמן רב.

 

לזה תוסיפו את האווירה – קהל מגוון מכל הצבעים והגילאים, האלכוהול והריחות המתקתקים שליוו אותו, הסטלנים והדלוקים שלא הפסיקו לזוז, ויותר מחמש שעות של דיאלוג בלתי פוסק בין הקהל לאמנים.

  

הפקה: אורן פסטרנק והדרן

הפקה בפועל: אורן פסטרנק

מפיקה טכנית: לאה בוסקילה

ניהול במה: סיגל

הגברה ותאורה: בטי בם

מסכים: AVS

יחסי ציבור: קרן ריבלין - שרי ישראלי וקרן קורינדלי יחסי ציבור

 

צילום מסגרת: יוסי צבקר, YNET

צילום מהאירוע: יוסי חטב, חדשות 'מפיק'

 

הפקת העשור של אינפקטד

 

הפקת העשור של אינפקטד

 

הפקת העשור של אינפקטד

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  גאוה ישראלית
2.  לא רק סטלה!
כתבות נוספות: