כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע 8-1 ביולי 2018

מאת: מערכת מפיק /
/ 14:00

3/7-4/7 כנס האגודה הישראלית למיקרוביולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב (באר שבע)

 

Bacteriophages and Viruses

Clinical Microbiology and Pathogenesis

Environmental Microbiology

Food and Agricultural Microbiology

Genetics of Microorganisms

Microbe-host Interactions

Ecology and Evolution

Biochemistry of Microorganisms 

Microbe-host Interactions 

4/7 יריד הוועדים וועידת משאבי אנוש במרכז הירידים תל-אביב

די עובדים ומנהלי רווחה הנדרשים מעצם תפקידם לאתר ולספק פתרונות לקידום רווחת העובדים, מ,חבטים פעם אחר פעם כיצד לעמוד במשימה מורכבת זו מבלי לבזבז משאבי זמן יקרים ומתישים.
 
יריד הוועדים בישראל נועד בדיוק למטרה זו. היריד הוא חלון ראווה ססגוני ותוסס לאלפי הצעות ורעיונות ל"שי לחג" ולמוצרים לפיתוח רווחת עובדים, מבצעי מכירות אטרקטיביים, הצעות נופש ותרבות הפנאי. 

ניתן לאתר בו בקלות ובביטחון כל ספק שירות או מוצר בתחום רווחת העובדים. להשוות מחירים ולהתעדכן במבצעי המכירות האטרקטיביים ובכול החידושים בתחום רווחת עובדים.
 
במקביל ליתרונות ולחשיפה למוצרים ולרעיונות, מעצים היריד גם את כוח הקנייה של וועדי העובדים ותורם תרומה מכרעת להשגת הצעות מחיר טובות בכל נושא נדרש. 
 
השנה, תתרחב תוכנית היריד והיא תכלול גם תערוכת תיירות ויריד גמלאים בהשתתפות גדולה של חברות בתחום ובכך תציע למבקרים הזדמנויות מגוונות יותר.
 

5/7 ועידת נדלן למגזר החרדי

ועידה עסקית המיועדת לאנשי עסקים ויזמים מתחום הנדל"ן – יזמים, קבלנים, מנהלי משרדי תיווך, מנהלי נכסים ומשווקים - קהל המשקף את הצמרת הכלכלית במגזר החרדי

 

6/7 פתיחת תערוכת אתגר הצילום של JERUSALENS

אתגר הצילום הבינלאומי JerusaLENS התקיים לכבוד שנת היובל למלחמת ששת הימים והפך לסדרת צילומי ירושלים הגדולה ברשת.

לראשונה הוזמנו צלמים מכל העולם לשתף צילומים של ירושלים מכל תקופה ובכל נושא לאתר התחרות. לאתגר הועלו 14,500 צילומים מ-84 מדינות בתוך חודש וחצי, והן זכו ל-2.4 מיליון הצבעות, מספר שיא באתגרי ערי עולם באתר Gurushots – יותר מפריז, ניו יורק ולונדון.

האתגר משך אליו צלמים גם ממדינות ערב: טוניס, אלג'יריה, מצרים, ירדן, מרוקו, עירק ועוד. למעלה מ-30% מהצילומים שהועלו תיעדו את הר הבית. כ-50% מהצילומים התייחסו לפעילות דתית בעיר (יהודית, נוצרית ומוסלמית). מבין הסמלים הפוטוגניים של העיר החדשה גשר המיתרים מוביל בגדול.

גולשי הרשת בחרו שלושה צלמים באמצעות דירוג משותף:

  • בפרס צלם האתגר זכה דוד מור מישראל בסכום של 5000$
  • בפרס הצילום הנבחר בידי הקהל זכתה דליה רג׳ואן מישראל בסכום של 2225$
  • בקטגורית הגורו זכה אריאל לבנון בסכום של 2225$. לבנון, בן 76, היה בין הפצועים הראשונים מחטיבת הצנחנים בקרב על בית הספר לשוטרים ב-1967. רק לאחר הבחירה התברר כי הוא לחם יחד עם אביו של אלון ולד, יוזם האתגר, שאביו נהרג בקרב על גבעת התחמושת.
  • בפרס הצלם הצעיר בסך 500$ זכה מני כהן מארה״ב.

 

מתוך כ-400 הצילומים המובילים בחרו האוצרים 100 צילומים שהוגדלו ויוצגו בתערוכת היובל בגבעת התחמושת החל מה-6 ביוני ולמשך חודשיים. בהמשך תנדוד התערוכה גם בנציגויות ישראל וקק״ל בעולם. הכניסה חופשית.

תגובות
אין תגובות למאמר