כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע: 17/06/2018 - 10

מאת: חדשות מפיק /
10.06.2018
/ 11:39

  האירועים החמים של השבוע:

 

אדריכלות ישראלית אדריכלות יוצרת מציאות

בפעם הראשונה כינוס מקצועי של כלל איגודי התכנון והעיצוב בישראל. יומיים של פסטיבל עם למעלה מ - 4,000 משתתפים. באירוע שכולו חדשנות, השראה ודיונים על העתיד. אירוע האדריכלות הראשון שבו מובילי השיח וקובעי הטון הם חברי הקהילה. הכנס הוא המקום שבו הקהילה האדריכלית של ישראל נפגשת לראשונה כדי לחגוג, ללמוד, לנקוט עמדה, להחליף רעיונות ולהשפיע על העתיד. האירוע שבו תוכלו להתעדכן בחדשנויות בתחום, לגלות חומרים ומוצרים חדשים, לקבל השראה ולייצר שיתופי פעולה עסקיים. האירוע היחיד שבו הדיונים המרכזיים מובילים טובי האדריכלים בישראל ובעולם. האירוע המקצועי הרשמי של הענף שמדרג ומעניק את פרסי האדריכלות השנתיים של ישראל. מי מגיע לפסטיבל  כל אנשי המקצוע בתחום, לקוחות מובלים, משפיעים ומקבלי החלטות: אדריכלים, אדריכלי נוף, מעצבים, מהנדסים, תעשיית הבנייה, קבלנים ויזמים, משרדי ממשלה, עיריות ומוסדות ציבוריים, בעלי מקצוע התומכים בענף, סטודנטים והדור הבא של האדריכלים והמעצבים.

בין הדוברים: Arch. Leon Rost, דר' בני שדמי, אדריכל נוף, אדר' הגר צור, Arch. Susana Erpestad, אדר' טל אשכנזי, שירה שובל, טל גולדשמיט-פיש, חני ואמיר חזק ועוד.

 

מקום האירוע: מרכז הירידים תל אביב.

 

תאריך תחילה: 12/06/2018, תאריך סיום: 13/06/2018.

 

שעת התחלה: 09:00, שעת סיום: 22:00.

 

קישור לאתר הכנס: https://www.fiafestival.co.il/

 

 

OpenStack

כנסי OpenStack ישראל מספקים ידע מקצועי ומגוון אודות: מחשוב, קשרי עבודה ואחסון ענן וירטואלי. זה נעשה בדרך של סדנאות והרצאות אשר בוחנות מקרים רלוונטיים מהעולם האמיתי. הצטרפו לאנשים המקצועיים והמובילים בתעשיית אחסון וירטואלי על מנת ללמוד על המגמות החדשניות והמובילות בשוק, בואו ללמוד התורמים, המומחים והחדשנים המפורסמים ביותר בקהילת OpenStack קהילת OpenStack בישראל צומחת משנה לשנה, ומציעה נוכחות שנתית של למעלה מ -400 אנשי מקצוע טכניים. אירוע האופנסטק דיי הישראלי מספק מסלולים מגוונים על כל האופטקט - מחשוב, עבודה ברשת ואחסון, באמצעות סדנאות ידיים ופגישות העוסקות בסיפורים בעולם האמיתי. הצטרף מקצוע מובילים בתעשיית הענן כדי ללמוד את כל הבעיות וההתפתחויות העדכניות ביותר בעקבות הפסגה OpenStack בבוסטון.

 מקום הארוע: מרכז הירידים תל אביב

 

תאריך: 14/06/2018.

 

שעת התחלה: 09:00, שעת סיום: 18:00.

 

שם המארגן: ג'יגה ספייסס

  

קישור לאתר הכנס: https://www.openstack-israel.org/

 

 

 

Juniper

ג'וניפר טכנולוגיה מועדון הוא סדרה של סמינרים טכנולוגיים, נמסר מהנדסים למהנדסים בואו ללמוד על החידושים האחרונים שלנו - לא שיווק, רק טכנולוגיה! נושאי המפגש הקרוב כוללים: אבולוציה בקמפוס, אבטחה ענפית, פתרונות VMware משולבים DC, ניתוח נתונים גדול לניטור DC & אבטחה, ועוד.

 

מיקום האירוע: מלון דניאל, רמת ים 60, הרצליה.

 

תאריך: 14/06/2018.

 

שעת התחלה: 09:00, עד השעה 14:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים.

 

טלפון: 03-7330777

 

קישור לאתר הכנס: https://juniper-event-2018.events.co.il/home

 

 

 

FireEye: Built To Protect

FireEye: Built To Protect הצטרפו אלינו וגלו את האמת כיצד להתכונן ולהגיב למתקפות הסייבר, המתרחשות סביבנו הסיכון מעולם לא היה גדול יותר. כנופיות פשע קיברנטי בשיתוף טרוריסטים בחסות מדינות. מאבקים גאו - פוליטיים עוברים מזירת הקרב בשדה המערכה לתשתיות הטכנולוגיות של חברות ומדינות ברחבי אירופה. היכולת להעריך את הסיכון ולמצב את ההערכות הראויה נחשבת לשיקול האבטחה החשוב ביותר העומד בפני ארגונים כיום. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לאירוע וללמוד כיצד אנו מסייעים ללקוחותינו למנוע ולהגיב לתוקפים, ע"י שילוב ייחודי של ניסיון בחזית הקרב, מודיעין מקיף ומדויק וטכנולוגיה מובילה.

נואמים: סנז ישר אנליסטית סייבר בכירה, FireEye ישראל, John Watters סגן נשיא בכיר, מנהל פעילות עולמי של שירותי המודיעין, FireEye, הודי זק ראש היחידה לטכנולוגיות סייבר בפועל, מערך הסייבר הלאומי, מאיר עמור מנהל FireEye ,ישראל, Marco Riboli Marco Riboli , מנהל אזורי EMEA, FireEye, ד"ר רונן ברגמן ידיעות אחרונות, Oleg Bondarenko Senior Manager Research and Collection , FireEye

 

מיקום האירוע: מלון דן אכדיה, רחוב רמת ים 122 , הרצליה.

 

תאריך: 14/06/2018.

 

שעת התחלה: 08:00, עד השעה 15:00.

 

שם המארגן: אנשים ומחשבים.

 

טלפון: 03-7330777

 

קישור לאתר הכנס: https://fire-eye.events.co.il/home

 

תגובות
אין תגובות למאמר