כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירוח מלכותי בבנייני האומה

מאת: מערכת מפיק /
11.06.2017
/ 18:00

המקהלה הממלכתית ע"ש אלכסנדר סבשניקוב מרוסיה תופיע מחר (יום ב', 12.6) בהופעה יחידה ומרהיבה במרכז הקונגרסים הבינ"ל - בנייני האומה בירושלים.
הקונצרט החגיגי מוקדש ליום רוסיה בינלאומי בעולם "RUSSIAN-DAY" וייערך בכיכובו של סולן תיאטרון המרינסקי ממוסקבה, הבריטון האגדי מר, יורי לפטב. יום הבינלאומי של רוסיה מתקיים זה עתה בערים גדולות ומרכזיות ברחבי העולם מזה שלוש שנים ברציפות ומקהלת סבשניקוב עם מיטב אומניה המונים כ-60 משתתפי המקהלה הממלכתית משתתפים באופן קבוע באירועים אלו.
בשנת 2015 המקהלה הממלכתית הופיעה באולם "גאבו" המפורסם בפריז שבצרפת, ובשנת 2016 – בתיאטרון ה"ברביקן" בלונדון.

הבריטון האגדי מר, יורי לפטב הינו אמן לאומי של רוסיה אשר זכה במיטב תארי כבוד והוקרה, כמו כן מר, לפטב משמש כמנהל האמנותי של יום רוסיה בעולם.
באי הקונצרט במרכז הקונגרסים הבינלאומי - בנייני האומה בירושלים יוכלו להנות מיצירות שמשלבות את המורשת היהודית עם המורשת הסלאבית.
זמרי המקהלה יבצעו יצירות מאת סרגי רחמנינוב, ניקולאי מיאסקובסקי, מודסט מוסורגסקי, אנטון רובינשטיין, מוריס ראוול, ניקולאי רימסקי קורסקוב, איוון פרוטופופוב, יורי שפורין, מיכאל גלינקה, אלכסנדר פליארקובסקי ועיבודים קלאסיים ומודרניים של שירי העם הרוסי והיהודי.

המקהלה ע"ש סבשניקוב הוקמה בשנת 1936 ומזה 80 שנה היא משמרת ומרוממת את המסורת המוסיקלית הרוסית.
המקהלה מבצעת מגוון רחב של יצירות: ממוסיקה דתית ועד שירי עם תוך פנייה לקהל רחב ככל האפשר של חובבי מוסיקה ווקאלית וקלאסית.

יורי לפטב הינו בריטון מוערך בעל שם עולמי ומוניטין בינלאומי.
הוא שימש כסולן במטרופוליטן אופרה שבניו יורק ארה"ב, קובנט גארדן בלונדון, תיאטרון לה סקאלה במילאנו, האופרה הישראלית, הפילרמוניה בבריסל וייצג את כישוריו על במות מפורסמות וגדולות בעולם.

להזמנת כרטיסים לחצו כאן

אירוח מלאכותי בבנייני האומה
קרדיט תמונה: יחסי ציבור

תגובות
אין תגובות למאמר