כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יום העיצוב האיטלקי הבינלאומי הראשון

מאת: /
30.12.1899
/ 20/02/2017

העיר חולון ומוזיאון העיצוב נבחרו כאחת ממאה הערים ברחבי העולם בהן יצוין יום העיצוב האיטלקי הבינלאומי הראשון ב-2 במרץ.

במסגרת יום העיצוב האיטלקי, יוזמה של משרד החוץ האיטלקי בשיתוף פעולה עם שגרירויות איטליה והמכונים האיטלקיים לתרבות ברחבי העולם, יגיעו מאה "שגרירים של עיצוב" - מעצבים, יזמים, עיתונאים, מבקרים, אנשי תקשורת, מרצים - למאה ערים נבחרות ברחבי העולם ויציגו פרויקטים של מצוינות- "Made in Italy".


שגרירת העיצוב האיטלקי שנבחרה להגיע למוזיאון העיצוב חולון הינה המעצבת קיארה אונידה, המנהלת הקריאטיבית של חברת סאלוויאטי היוקרתית (Salviati) מוונציה. אונידה היא בוגרת הפוליטֶקניקו בטורינו והתמחתה בעיצוב תעשייתי בסנט מרטינס קולג' בלונדון. היא שיתפה פעולה עם משרדי עיצוב כמוMartino Gamper, Habitat, Tangerine, Studio Toogood, Northandsouth. בהמשך פנתה למחקר עצמאי בתחום טכניקות ייצור וחומרים מתקדמים, שהניב אובייקטים בעלי אופי ניסיוני והוביל להקמת הפרויקט Breaking the Mould, העושה שימוש בטכניקות של ייצור זכוכית מוראנו. עבודותיה הוצגו במיטב מוזיאוני העיצוב באיטליה, בסין, באוסטריה ובבריטניה.

אונידה היא המרצה המובילה באירוע  "להתבונן, ליצור, ליזום" – מפגש חגיגי בנושא עיצוב דרך חומר, טכנולוגיה ונראטיב והחיבור למיתוג ויוזמות עסקיות. בנוסף לה ישתתפו שוקי שוורץ, מנכ"ל ובעלים של חברת טולמנ'ס וטל צור, מנכ"ל ומנהלת קריאייטיבית של iota. שגריר איטליה בישראל, פרנצ'סקו מריה טאלו, ישא דברים.

מפגש זה הוא אירוע הפתיחה החגיגי של שבוע הסטודנט בספריית החומרים.


יום חמישי, 2/3/17, 10:00, הכניסה חינם בהרשמה מראש

תגובות
אין תגובות למאמר