כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

טקס תמונת השנה באינסטגרם

מאת: חדשות מפיק /
02.02.2017
/ 11:55

בתאריך ה- 17.1.17 התקיים אחד האירועים היחידים שמותר להתעסק בו כל הזמן בנייד, להצטלם ולשתף כמה שיותר, אנחנו מדברים על טקס "תמונת השנה 2016" של אינסטה ישראל.

האירוע התקיים ב'לונדון מינסטור' ת"א והוזמנו אליו הבלוגרים המקומיים הכי חזקים ונחשבים באפליקציית אינסטגרם, בקהל היה ניתן לראות אנשים בגילאים שונים בתחומי עיסוק מגוונים ביותר, מבני נוער ועד בעלי מקצועות שאינם קשורים לצילום כמו אח סיעודי אשר זכה באחד הפרסים.

בקבלת הפנים כמו בכל טקס פרסים נוצץ נפרש שטיח אדום, הוקם קיר צילום ממותג וחולקו על ידי דיילות כוסות שמפנייה. את ההגעה של המוזמנים סיקרו וראיינו כתבים מפלטפורמות שונות וכמובן שכולם דאגו להצטלם. החלל הפנימי של האירוע היה במועדון אשר הוסיף לאווירת המסיבה של הטקס ובכל היקפו מסכי לד ענקיים שבהם הוקרנו תמונות המתמודדים ושמות הזוכים שעלו לקבל את הפרס ממנחת האירוע דנה זרמון. בסיום הטקס, כשרמת ההתרגשות הייתה בשיאה, הוזמן להופיע סאבלימינל ולהקות, שיצרו שם מסיבה אמיתית.

      

לכל ההפקה הזאת דאגה חברת "IMAGIC הפקות" אשר יצרה קשר עם "אינסטה ישראל" בזכות מכרז שנפתח באתרנו. ההפקה כמו שניתן לראות בוצעה עד הפרט האחרון של האירוע, מקבלת הפנים ששידרה מראה של טקס פרסים אמיתי ויוקרתי עם שטיח אדום ודיילות שקיבלו את הקהל, חלל האירוע עוצב למטרת טקס שכולו מסיבה עם הרבה מסכי לד וכמובן שלא שכחו להשקיע בגביעי הזוכים שהיו ממתוגים. 

תגובות
אין תגובות למאמר