כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ט"ו בשבט מגיע...

מאת: עומר חזן /
23.01.2017
/ 12:00

באמצע חודש פברואר נחגוג את חג האילנות ובשביל זה ריכזנו עבורכם מספר פעילויות אשר מתקיימות בסופ"ש של ט"ו בשבט לכם ולילדים. לפעילויות ואירועים נוספים תוכלו תמיד להתעדכן בלוח האירועים שלנו.

 

-     המפעל האקולוגי לייצור שמן זית "בית הבד של הגולן" מזמין את הקהל הרחב לצפות בתהליך עיבוד הזית והנפקת שמן זית מובחר. הסיור במקום יתחיל בהדרכה קצרה על המקום וסיפור הקמתו, הסבר חוויתי על שבעת המינים המאפיינים את חג האילנות והתנסות מעשית בסבון הזיתים הגרגרים אשר מיוצר במפעל.

 

-     חוות דרך התבלינים אשר בבית לחם הגלילית, מבטיחה שיש לה את הפתרון לכל ההורים אשר מתבלטים מה לעשות עם הילדים בחג ומזמינה את המשפחות ליום של הנאה, התנסות וקצת ידע בעולם הזית והשמנים.

עם סיור טרקטורים שבהמלכו תבצעו שתילת צמחי תבלין בשדות החווה וסדנאות מגוונות תוכלו להנות עם הילדים בפעילות שהיא כולה ט"ו בשבט.

 

-   פסטיבל "דרום אדום" חוזר לסופי השבוע של חודש פברואר עם המרבדים האדומים של הכלניות ושלל פעילויות במרחבים הפתוחים והירוקים. הפסטיבל מתקיים בין נחל שקמה לנחל הבשור בצפון הנגב, בשיתוף משרד התיירות, קק"ל וחברת מקורות. בכל סוף שבוע יתקיימו אירועים חד פעמיים ובט"ו בשבט מבטיחים הנאה עם סדנא מיוחדת לציור באדמאמא בניר משה.

 

עכשיו אחרי שעברנו על כל הפעילות של חג האילנות צריך לתרגם אותם ולהפתיע את הקולגות במקום העבודה. אז נכון שבאינדקס שלנו לא תמצאו משתלות שמהם תוכלו להביא עציצים למשרד, אבל בטוח תוכלו למצוא את חברות ההפקה והקייטרינג שיעזור לכם לארגן, גם אם זה בקטנה, הרמת כוסית מיוחדת לחג האילנות. אז בואו נוריד את הפוקוס מפירות יבשים ונביא כמובן מגשי פירות טריים, נפתיע עם דוכן גלידה להרכבה אישית במבחר טעמים או דוכן יוגורוט ומתוקים עם הרבה הפתעות שיהיה אפשר לשלב שם את הפירות יבשים.

בר יוגו

 

תגובות
אין תגובות למאמר