כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי השבוע

מאת: עומר חזן /
22.01.2017
/ 12:00

גם השבוע ריכזנו עבורכם כמה אירועים שאנחנו בטוחים שחשוב לכם לדעת, לאירועים נוספים ניתן להיכנס ללוח האירועים שלנו ולהתעדכן.

24/1/2017 - כנס "עיר העתיד כבר כאן!"

המרכז לשלטון מקומי מקיים לראשונה את אירוע MUNI, אשר מזמין אליו את העומדים בראש הרשויות, העיריות ומנהלי התקציבים בתחומים השונים ברשויות בישראל. בנוסף באירוע יתקיים יריד ראשון מסוגו של ספקים העובדים עם המגזר המקומי לצד הועידה השנתית של השלטון המקומי.

מיקום האירוע: גני התערוכה, ביתן 2, תל אביב

 

25/1/2017- GO mobile #5         

אירוע הסלולר הגדול של ישראל חוזר בפעם החמישית ומזמין אליו מנהלים ומקבלי החלטות בתחום לבוא להיחשף לכל המגמות והחידושים החמים בשוק הסלולר. כמו כן הכנס נועד במטרה ליצור שיתופי פעולה יעילים, שיתוף ידע ואסטרטגיות חדשות בין האורחים.

מיקום האירוע: AVENUE מרכז אירועים וקונגרסים, קריית שדה התעופה.

 

25/1/2017- יריד הוועדים בישראל

היריד המקצועי אשר כל כולו בנושא "המתנות לחג" ומוצרים לפיתוח לרווחת העובד, מתקיים בפעם ה- 36 ויוצר מפגש בין ספקים לקונים עתירי תקציב רכש. יתקיימו ביריד מספר נישות נוספות שקשורות לתחום הרווחה כמו יריד תיירות לקבוצות, יריד גמלאים ותערוכת ספקים לרווחת עובדי ההיי- טק.

מיקום האירוע: גני התערוכה, ביתן 10, תל אביב

 

26/1/2017- שיווק דיגיטלי בפייסבוק

כנס מקצועי לכל המתעסקים בנושא השיווק בפייסבוק ובדיגיטל, זהו שיתוף פעולה בין איגוד האינטרנט הישראלי, "פילאקוב דיגיטל" וקבוצת הפייסבוק "מקצועני פרסום בפייסבוק". תוכן הכנס יהיה על ידי הרצאות מרתקות ומעשירות אשר יתנו כלים לאורחי הכנס בנושא הפרסום.

מיקום האירוע: מרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך, תל אביב

 

28/1/2017- מרוץ עין גדי- "המרוץ הנמוך בעולם"

נסיים את השבוע באירוע מיוחד אשר מתקיים במקום הכי נמוך בעולם, מירוץ עין גדי יתקיים השנה בפעם ה- 34 וימשוך אליו את כל סוגי האוכלוסייה מרצים מקצועיים ועד משפחות, במטרה לפנות לאכולוסיות שונות עם אהבה משותפת- אהבת הספורט והריצה כדרך חיים.

מיקום האירוע: עין גדי

 

נאחל לכולם שבוע טוב! 

לעדכון באירועים נוספים אתם מוזמנים להיכנס ללוח האירועים של אתר מפיק

תגובות
אין תגובות למאמר