כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

השירות שילווה אתכם באירועי חג הפסח

מאת: חדשות מפיק /
19.03.2017
/ 19:09

הרמת הכוסית לחג מתקרבות, לרוב הם מתרחשות במקביל למשימות השוטפות במשרד,  חלקנו סופרמן, אבל חלקנו לא.

על מנת לסייע לכם בכאב הראש מבלי שתקומו מהכסא בנינו שירות חינמי (כן, כן אין כאן מוקש...)

שירות מנהלת האירועים,

לפני שאתם מרימים את הטלפון או שולחים לה פנייה בואו נעשה קצת סדר שיכוון אתכם לאירוע שאותו אתם מפיקים,נשאל כמה שאלות:

1.      מטרת האירוע?

2.      מהו האזור  הטוב ביותר לאירוע?

3.      מי קהל היעד שלנו ומה הוא בטוח יאהב.

4.      מה התקציב שיש ברשותנו?

עכשיו אחרי שענינו על כל השאלות ואנחנו פחות או יותר יודעים לאן אנחנו הולכים, זה הזמן לפנות למנהלת האירועים שלנו ליאל. בלי סיסמאות ובלי הבטחות מיותרות מטרת השירות של מנהלת האירועים היא להפוך את החיים שלכם ליותר קלים ובעצם לאפשר לכם להמשיך בפעילות השוטף של המשרד לצד הפקת האירוע. אתם תמסרו לליאל את כל הנתונים על האירוע בהמשך לשאלות ששאלנו ולאחר שיחה קצרה תוכלו לצאת לדרך ולמצוא עבורכם את נותני השירות והספקים שהכי יתאימו להפקה שלכם.

ליאל, מנהלת האירועים של האתר, מכירה את כל הספקים אשר באינדקס ויודעת לאפיין ולהתאים לכל אירוע את הלוקיישן או הקייטרינג שיתאים עבורו. היא תדע לענות על צרכי המיקום, התקציב וגם תשמח להביא לכם רעיונות אקסטרה בנושאי תוכן והפתעות הקהל.

הספקים ונותני השירות יקבלו "מכרז", וייצרו עמכם קשר באופן ישיר עם ההצעה הכי רלוונטית למה שביקשתם ואפיינתם עם מנהלת האירועים. בדרך זו ועל ידי השירות אתם מרווחים כמה דברים:

- חסכון בזמן- אין יותר צורך לנבור באינטרנט, לחפש המלצות מחברה והכי חשוב כבר לא צריך להרים את הטלפון ספק ספק ולברר על הצעת מחיר לאירוע. מעכשיו הספקים הרלוונטיים בלבד הם אלו שיתקשרו אליכם ואתם תוכלו לבחור עם מי להמשיך!

- חסכון בכסף- הספקים אשר עובדים עם האתר ובעצם יצרו עמכם קשר, הינם ישרים, הוגנים ובחירתם על ידי מנהלת האירועים שלנו משמעותה בחירה בספקים אמינים שעובדים באופן שוטף בתחום האירועים. בנוסף,  מכל תחום תקבלו מספר הצעות מחיר מספקים הנותנים שרות דומה, ותוכלו לבצע השוואת מחירים שקופה והוגנת על פי הצרכים של האירוע.

נסכם ונאמר את היתרון הנוסף של שירות מנהלת האירועים שלנו, הוא כולו חינמי! אין צורך במקדמה או בהתחייבות, פשוט לפנות ולהיעזר בליאל שתצליח לתת לכם את הכלים שאיתם הפקת האירוע שלכם תהיה קלילה, יעילה והכי חשוב היא תפתיע את האורחים שלכם,

השירות זמין במהלך כל השנה לכל אירוע קטן או גדול. 

לפרטים נוספים על השירות או אפילו רק להתייעץ עם ליאל תוכלו לראות כאן.

או חייגו -  073-7030100 

 

תגובות
אין תגובות למאמר