כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

"בורג במערכת"

מאת: עומר חזן /
17.01.2017
/ 13:00

היום בפינתנו אנחנו שמחים להציג בורג מאוד מרכזי בתעשייה, ,תגידו שלום לדורון רפאלי הבעלים והיוצר של "טררם", אתם מוזמנים להכיר ולקרוא עם הרבה קצב...

גיל: 51 סטטוס: נשוי +2

 

מה עושה בחיים- "הבעלים והיוצר של קבוצת הקצב הבינלאומית "טררם" שמונה כיום כ- 20 אמנים פעילים."

מתי הוקם העסק ומדוע, מה הייתה השאיפה- "טררם" הוקמה בשנת 1997, באותה תקופה הייתי מורה ב"רימון" ופנו אלי להכין מייצג פתיחה לפסטיבל ישראל, קיבצתי כ- 20 מתופפים והצגנו יצירה שנקראה "טררם!" ואז הכל קרה.. התחילו לפנות אלי מפסטיבלים שאהבו את המופע ורצו שנופיע עם אותה יצירה שהצגנו. היתה לי תחושה כבר אז שהפרויקט יגיע למימדים של מופע עצמתי וסוחף ברמה בינלאומית."

מה עשית לפני זה- "לפני זה הייתי מתופף בלהקת "אטרף", שלאחרונה ביצעה קאמבק לבמות עם "המופע של אטרף"  אני אחד מהמקימים. בנוסף ניגנתי בכל סוגי ההפקות מהקטנות ועד הגדולות, כמתופף ומפיק מוסיקאלי."

מה הדבר שאתה הכי אוהב בעבודה שלך- "אחד הדברים שאני אוהב זה שכל יום אתה צריך להמציא את עצמך מחדש, בעצם הקהל והמפיקים מתחלפים ואתה כל פעם מרגיש את הצורך לעשות RESTART ולייצר משהו חדש."

אתגר גדול בעבודתך או בתחום- "האתגר הוא להמשיך את התשוקה ליצירה ולבמה, לדאוג שזה לא ידעך, באמצעות אין סוף יצירה והתפתחות, מוסיקאלית וטכנולוגית."

מה למדת-" בתקופת התיכון הייתי חלק מהמחזור הראשון שעשה בגרות במוסיקה, באקדמיה למוסיקה בירושלים. מיד אחרי שהשתחררתי מהצבא, נסעתי לניו יורק ללמוד מוסיקה בבית הספר למתופפים."

דבר ראשון שאתה עושה כשמגיע למשרד- "שומע את הטראקים שיצרתי אתמול בלילה."

בשעות הפנאי מה עושה- "בבית, משפחה, סרטים... אבל  בעיקר מוסיקה."

מה המקום הכי אהוב עליך בארץ- "חאן בארותיים, אני אוהב ספציפית את הנגב בגלל השקט... אחרי כל הרעש שאני עושה כל היום."

איפה רואה את עצמך בעוד 5 שנים- "עושה מוסיקה יותר לעומק ויותר גדול בפסטיבלים בחו"ל."

מה הטיפ הכי טוב שאתה יכול לתת למישהו בתפקיד כמו שלך- "לא לחפש בתחום רק את הכסף 'מי שמחפש נפט מוצא מים' לעשות דברים רק מתוך אהבה ורק כי זה חלק ממך... והכסף יגיע."

 

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל לנו זה עשה חשק להופעה מלאה בקצב... להרגיש את התיפוף שדורון מדבר עליו. אז אם אתם מארגנים מסיבה באירועי פורים הקרובים והזמנתם את להקת "טררם" להופעה מקפיצה, תזמינו אותנו שגם נוכל להנות!

תגובות
אין תגובות למאמר