כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

5 דברים לזכור לאירועי פורים

מאת: חדשות מפיק /
02.03.2017
/ 18:13

 

ההכנות לחג הפורים מתקרבות בצעדי ענק, ובשונה מחגים אחרים אשר מופיעים בלוח השנה, מפורים לא ניתן ולא כדאי להתעלם, חייבים לחגוג את זה בצורה גדולה ושמחה, להוציא את התחפושות ולהתחיל לעטוף את משלוחי המנות! ריכזנו עבורכם מספר טיפים מנצחים להפקת אירוע פורים כהלכתו ושבטוח העובדים לא ישכחו!

 


קונספט, קונספט, קונספט- כמו שכבר עסקנו בכתבה הקודמת אחד הדברים הראשונים שצריך לחשוב עליו בהפקת אירוע, ובמסיבות פורים בכלל, זה הקונספט. צאו מגבולות הנורמה תנו לאורחים שלכם להיכנס לעולם אחר שכל שפת האירוע מדברת באותה שפה ורעיון. תפתיעו אותם בפרטים הקטנים שאף אחד לא יחשוב עליהם.

כל חברות ההפקה שיעזרו לכם תוכלו למצוא פה.

מרכז העניינים היא רחבת הריקודים- כמו בכל מסיבה חייב שיהיה גורם מפעיל ומעניין, אז נכון שדי ג'י זה קצת צפוי, ובטוח שגם יהיה באירוע, החשיבה מעבר היא בלהביא להקה או מופע קטן שיפתיע את הקהל! טרנד שאנחנו נחשפים אליו וקולטים שהוא תופס תאוצה בצורה חזקה הוא הרכבי הלהקות שמגיעים לאירוע ומבצעים את כל השירים המוכרים שאתם אוהבים. ואם אתם רוצים להעצים תוכלו תמיד להוסיף רקדנים שיקשטו את החגיגה או להקת תיפוף עם מופע סוחף.

תוכלו להיעזר בקטגוריית אטרקציות לאירועים.

 

גם האוכל צריך להיות מחופש- תנו לחברות הקייטרינג אתגר קטן להתאים את נראות האוכל לקונספט האירוע, מבר פירות שמגיע על קיאק ועד קאפקייקס מעוצבים אנחנו בטוחים שתצליחו לפתח רעיון מגניב לאירוע שלכם. כמובן שעמדות האוכל וכלי ההגשה חייבים גם לצאת מחוץ לקופסה ולדבר ברוח האירוע... והסוד הוא במציאת ספקים שיצליחו לממש את הפנטזיות שלכם בפורים הזה. 

קייטרינגים שישמחו לקבל את אתגר האירוע שלכם, תמצאו כאן.

חייבים מזכרת מהאירוע- בואו לא נשכח שהזיכרון היחידי מהאירוע הוא בתמונות או בווידאו, חברת צילום טובה תדע לתעד את האווירה ותוצאות ההפקה של האירוע שעבדתם עליו כל כך קשה ותשאיר לכם ולאורחים מזכרת מושלמת. עוד דבר שאפשר לעשות עם חברת צילום, הוא כמובן סרטון "מאחורי הקלעים" של הפקת האירוע או קידום פעילות מסוימת של הארגון לפתיחת החגיגות של פורים וחיזוק הגיבוש של הצוות.

חברות הצילום והתדמית המובילות מופיעות כאן.

בטיחות מעל הכל- נושא שלפעמים נשכח בין כל המטלות של האירוע הוא נושא הבטיחות. את נושא הבטיחות בתחום האירועים אפשר לחלק למספר קטגוריות שונות, לדוגמה כאשר מארגנים אירוע מסיבה עם קהל גדול ושתיית אלכוהול מרובה חשוב לדאוג שמתקני הבמה ובנייתה יהיו מלווים באנשי מקצוע אשר יאשרו את העבודה, נישה נוספת כאשר מפיקים הופעה במסיבה או ביום גיבוש יש צורך בבדיקה של מהנדס חשמל לאישור תקינות האזור והחיבורים.

כל סוגי מהנדסי הביטוחת תוכלו למצוא בקטגורייה באתר שלנו.

 

נאחל לכם שההכנות יהיו קלילות ומדויקות לכיוון שאתם חושבים, שקהל החוגגים ישאר עם פה פתוח והכי חשוב להנות כי פורים יש רק פעם בשנה!  

תגובות
אין תגובות למאמר