כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תערוכה במיקום לא צפוי

מאת: עומר חזן /
04.01.2017
/ 11:00

נשתף אתכם בתערוכה חדשה שעולה לאוויר, במיקום שאפשר לומר קצת לא וקונבנציונלי.

חברת שיכון ובינוי נדל"ן, בשיתוף גלריה פחות מאלף, פותחת את שעריה לתחום האומנות הישראלית הצעירה. בסיסו של שיתוף הפעולה הוא לאבזר ולהשתמש ביצירות אומנות בחללים ריקים של פרויקטים בבנייה שטרם אוכלסו ובעצם לנצל אותם כחללי תצוגה לאומנות עכשיות ולוהטת עם קידום אזורי נדל"ן חמים.

שיתוף פעולה זה הינו ראשון מסוגו, ובחשיפתו הראשונה הוא יושק במגדלי "טיים טאוור"  הממוקמים על ציר רמת גן- גבעתיים- ת"א בסמיכות לאזור הבורסה.

האירוע הראשון יתקיים ב- 6.1.17 ובו בעצם הקומה הראשונה במגדל תשנה את פניה לחלל תצוגה של אמנות מרתקת, ובנוסף למבקרי המקום יינתנו הטבות מיוחדות לרכישת דירות במגדל בקומות הגבוהות.

אלי אדרי, בעלים של גרליה פחות מאלף "אני נרגש לקראת שיתוף הפעולה עם חברת שיכון ובינוי, בפרויקט אדיר לקידום האמנות הישראלית ובנתינת בית חם לאמנים, יוצרים ואמנות".

האמנים אשר יציגו את עבודתיהם בפרוייקט יהיו: חה.חה.חה- אמן ציורי רחוב שזהותו אינו ידועה ואת עבודותיו ניתן לפגוש במרחב הציבורי של תל אביב. פולי מקס אמן צעיר אשר יוצר עולמות קסומים בציוריו עם שימוש ברבדים שמצליחים להפתיע כל מתבונן כל פעם מחדש. אירנה אייזן שבעבודתיה משלבת דמויות מיתולוגיות עם נופים בארוקיים עוצר נשימה ומלאי פרטים. ואמנים רבים נוספים.

 

קצת על גלריה פחות מאלף- מטרת הגלריה היא לאפשר לקהל הרחב לרכוש אמנות ישראלית מקורית במחירים אשר שווה לכל נפש של עד 1,000 דולר. בגלריה ניתן לראות סוגים שונים של יצירות מאמנים צעירים בראשית דרכם לצד אמנים וותיקים ומוכרים או אמני רחוב.

אודות המגדל- טיים טאוור הינו מגדל יוקרה בעל 38 קומות עם 194 יחידות לדיור בגדלים שונים, הוא ממקום בציר מאוד מרכזי של רמת גן- גבעתיים- תל אביב. המגדל נבנה על פי עקרונות הבנייה הירוקה בתכנון חסכוני וניצול אנרגיה סביבתית מקסימאלית. במגדל יבנה מועדון דיירים אקסקלוסיבי שבו יהיה ניתן לערוך מפגשים חברתיים פרטיים ופגישות עסקים.

תגובות
אין תגובות למאמר