כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סקירה מעניינת על אירועי חנוכה

מאת: עומר חזן /
25.12.2016
/ 12:00

אפשר לומר שחג החנוכה הינו החג הגדוש ביותר באירועים ובפעילויות לכלל האוכלוסייה מקטנטנים, נערים ועד המבוגרים. בחרנו לשתף אתכם בכמה פעילויות חווייתיות לכל המשפחה לימי החופש הקרובים.

נתחיל עם מרכז הרצל בירושלים אשר מזמין את קהל המטיילים הרחב לסיור אינטראקטיבי שנקרא  "הרצל אמר"  במרחבי הר הרצל עם ליווי של שחקנים שיספרו את סיפורו של חוזה המדינה ומייסד הציונות, בסופו של הסיור תערך הדלקת נרות באווירה חגיגית ומיוחדת.  בנוסף מוזיאון הרצל האורקולי יהיה פתוח גם הוא במהלך החג ויציג בצורה חווייתית ומעניינת את מורשתו של הרצל עם שימוש באמצעים אורקוליים מיוחדים.

בונוס נוסף של המרכז, להורים שלא מצליחים להתפנות מהעבודה ולקחת ימי חופש, מרכז הרצל מציע מבצע מתאים למלווים הפוטנציאלים של הילדים, "מבצע סבתא". כשמו כן הוא, כל הסבים והסבתות אשר יגיעו עם נכדיהם לסיורים ייהנו מהנחה בהצגת כרטיס גמלאי וישלמו מחיר משולב של 40 ₪ להם ולנכד.

בין התאריכים 27-29/12/16

פרטים נוספים ניתן לראות בקישור הבא

 

פסטיבל "חם חנוכה" אשר מתקיים בחבל מודיעין האזור בו חיו המכבים נלחמו ויצרו את המיתוס שמלווה אותנו עד ימים אלו, מזמין אתכם למספר רב של פעילויות בלוקיישנים שונים ומגוונים שבעזרתם יהיה ניתן לחוש את ההיסטוריה של החג. מגוון של הצגות, סיורים וכמובן הדלקת נרות בכל יום. את הפסטיבל ילוו לכל ימיו משחק "אוצר המכבים" בסגנון חפש את המטמון שהמשתתפים יחשפו לרמזים ברחבי החבל.

בנוסף יתקיים בפסטיבל שיתוף פעולה עם רשות העתיקות וקק"ל, שיצרו ביחד פעילות בנושא ארכאולוגיה, שבה המבקרים ימצאו כתובות עבר נדירות בשילוב עם סדנאות מגוונות בנושא, כמו פענוח כתבי חידה, הכנת נרות חרס וחשיפה לעבודה ארכאולוגית

בין התאריכים 26/12/16-01/01/17

פרטים נוספים ניתן לראות בקישור הבא

 

 

פסטיבל "הבננה טעם כנרת" אשר מופק ביוזמת המועצה האזורית עמק הירדן מציע מספר רב של פעילויות ואירועים בתחומי החקלאות, התיירות והקולינריה שכולם בסימן בננה!

במהלך הפסטיבל יתקיימו מספר אירועים שחלקם כבר הפכו למסורת, לדוגמה תחרות "בעיטת הבננה" שבה השתתפו כדורגלני עבר, תחרות נוספת שתתקיים היא "מלך הפוייקה" שבה קבוצות בני נוער יתחרו על התואר הנחשק של מי מכין את הפייקה הכי טעים בשילוב כמובן של עלי בננה, ובנוסף תערך "ריצת הבננה" אשר תתבצע בין מטעי הבננה בשלושה מסלולים שונים לכלל האוכלוסייה.

באווירת הפסטיבל מספר מסעדות ייקחו השראה מהבננה ויכינו מאפים ומטעמים אשר יתאימו לאווירת הפסטיבל. ומלבד האוכל יתקיימו באזור מספר סדנאות לילדים כמו האכלת פרות, הכנת גבינות, קליעת סלים ועוד...

בין התאריכים 22-31/12/16

פרטים נוספים ניתן לראות בקישור הבא

 

לעוד אירועים ניתן להיכנס ללוח האירועים שלנו ולהתעדכן.

חג שמח!

תגובות
אין תגובות למאמר