כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הגיבוש שהעובדים שלכם בטוח יאהבו

מאת: עומר חזן /
19.12.2016
/ 13:00

עולם המבוגרים גם כמהה למשחקי חברה, משהו שיניע קבוצה ביחד או בנפרד למשימה מסוימת שתיצור חוויה חברתית ומגבשת. כמו חדרי הבריחה ישנו טרנד חדש של זירות מיוחדות ומאובזרות של קרבות לייזר.

מרביתנו, או אפילו כולנו, מבלים את רוב שעות היום במחיצת הקולגות לעבודה ואותם בעצם אנחנו רואים הכי הרבה, יותר לפעמים מאת בני המשפחה שלנו. אחד הדברים החשובים בסביבת עבודה הוא ערוץ דיאלוג פתוח, משתף ומאתגר שבו אנחנו עובדים בשיתוף פעולה או מפרים אחד את השני להתייעלות כקבוצה. מן הסתם שימי גיבוש הם הדרכים הכי הכרחיים כאשר רוצים למקסם פעילות של קבוצת עובדים וליצור שפה אחידה של דו- שיח ושותפות.

במיוחד בשביל עונת החורף אנחנו חושבים שמתחם קרבות לייזר מקורה זה הפתרון היצירתי והאידאלי לגיבוש עובדים בצורה חווייתית, זה בטוח תורם לחשיבה הקבוצתית ומפתח דיאלוג שבעזרתו הקבוצה נרתמת למטרה אחרת ביחד!

 

במשחק כל מתמודד מתחמש ברובה לייזר יחודי בצבעי קבוצתו, ונכנס לזירת המבוך שבו שוכנות מספר סכנות מעבר לפינה, כל מתמודד מולבש באפוד עם חיישנים וכאשר הוא נפגע האפוד יכבה ל 6 שניות. 

בזירת  קרבות הלייזר ישנם מספר סוגים של משחקים שיניעו את חברי הקבוצה עם זה לחוד או למטרה קבוצתית:

משימה רגילה- המתחרים מתחלקים בצורה שווה לשתי קבוצות או יותר, וכל קבוצה צריכה לפגוע ולירות במתחרים של הקבוצה השנייה כמה שיותר.

לכוד את הדגל- במשימה הזאת שתי המתחרים מתחלקים לשתי קבוצות, וכל יריב צריך ללכוד את הדגל של הקבוצה השנייה. הקבוצה תצטרך לערוך תכנון של המבצע שבעזרתו הם ישיגו את המטרה ולפעול בשיתוף פעולה

ארנב-  בתחילת המשחק ייבחר מתמודד אחד שיוגדר כ"ארנב", אותו מתמודד יצטרך לתפוס מתמודד אחר בזירה ולהפוך אותו "לארנב".

הישרדות- המתחרים יתחלקו לשתי קבוצות ובכל כמה דקות יוכרז על שחקן שצבר הכי פחות נקודות והוא יודח מהמשחק עד אשר יישאר המתמודד האחרון בקבוצה המנצחת.

 

מתחם כזה של קרבות לייזר תאמינו או לא קיים גם אצלנו בארץ בקניון וואן דייזין בראשון לציון ונקרא "לייזר סיטי".

עם גודל מתחם שמשתרע על פני כ־1,200 מ"ר הכוללים מבוכים עתידניים, מזנון משוכלל וחדרי אירועים, אנחנו בטוחים שגם אתם וגם העובדים שלכם ייהנו מהחוויה החדשה.

דרך מצוינת "לצאת מהקופסה" ולהיכנס לזירה מגבשת וחווייתית לפעילות גיבוש הבאה שלכם!

תגובות
אין תגובות למאמר