כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אירועי חודש ינואר- סקירה

מאת: עומר חזן /
18.12.2016
/ 12:30

עוד לא סיימנו את דצמבר ולא חגגנו עדיין את תחילת 2017, אבל כבר צריך לשריין יומנים על ירידים ותערוכות רלוונטיים ביותר בחודש ינואר. הכנו לכם סקירה קטנה ממה שקורה בעמוד "לוח האירועים שלנו" על ירידים שאנחנו בטוחים שיעניינו אתכם.

 

10/1/2017 כנס השיווק 2017

כנס אשר מאורגן על ידי איגוד השיווק הישראלי, שבו ניתנת סקירה על מהפכות וטכנולוגיות שישפיעו על החיים של כולנו וכמובן על מהלכי שיווק עתידיים שכדאי לנקוט. עוד בכנס, הכרזה על איש השיווק של 2016 ומצטייני השנה של איגוד השיווק הישראלי.

 מיקום האירוע: מרכז הירידים, ביתן 2

 

16/1/2017 ועידת נשים ועסקים- נשים פורצות דרך

מטרת הוועידה בראש ובראשונה היא לחבר בין נשים ממגוון תחומים וליצור פלטפורמה של נטוורקינג פורה, חדשנות ומנהיגות להובלות הזדמנויות עסקיות. בוועידה ידונו במספר נושאים מגוונים שקשורים לקריירה כמו: כלים לפיתוח מקצועי, יזמות והקניית כלים לניהול עסק מצליח.

מיקום האירוע: אודיטוריום סמולרש, אוניברסיטת תל אביב 

 

24-25/1/2017- אירוע MUNI- יריד החדשנות האורבנית

המרכז לשלטון מקומי מקיים בפעם הראשונה יריד עבור העומדים בראש הרשויות והעיריות ולמנהלי התקציבים והתחומים השונים ברשויות בישראל ולספקים וחברות העובדים עם המגזר המקומי. עוד באירוע יתקיים יריד ספקים ייחודי וראשון מסוגו לצד וועידת השלטון המקומי השנתית.

מיקום האירוע: מרכז הירידים, ביתן 2

 

31/1-1/2/2017 תערוכות עיצוב ואדריכלות

תערוכה מקצועית להקמת פרויקטים, עיצוב, תכנון ושיפוץ. מציגים בה מספר רב של ספקים מכל מניפת התחום החל מאומנות בזכוכית,  ציוד לחדרי כושר, תוכנות אדריכליות וכו'. כמו כן לתערוכה צפויים להגיע כמו בשנים קודמות אנשים רבים מהתחום וממוסדות אשר משתמשים בשירותים.

מיקום האירוע: מרכז הירידים, ביתן 1 

 

31/1-1/2/2017- תערוכת בנייה ירוקה

תערוכה מקצועית של נושא הבנייה הירוקה אשר פונה למספר מגזרים כמו העסקי, התעשייתי, הציבורי והמוסדי. בתערוכה יציגו מספר ספקים מהתחום וכמו כן גם צפויים להגיע אנשי מקצוע רבים שמעוניינים להיחשף לעוד מידע וחדשנות.

מיקום האירוע: מרכז הירידים, ביתן 1

 

וכמובן שאת הפירוט המלא ואירועים נוספים, ניתן לראות בלוח האירועים של אתר מפיק

תגובות
אין תגובות למאמר