כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

הדרך החדשה לסכם את השנה

מאת: עומר חזן /
14.12.2016
/ 15:00

 סוף השנה מתקרב ובא וזה זמן טוב לנתח את התוצאות ולסכם תקופה רחבה של פעילות עסקית, סרטוני סוף שנה יכולים לתרום במספר דרכים על מנת לשווק ולקדם נושאים רבים, לדוגמה הצגת הצלחות של השנה האחרונה לקהל הלקוחות שלנו, שירותים שהוענקו, עדויות מלקוחות מרוצים והכי חשוב את התוכניות העתידיות לשנה הבאה.

כמו שכולנו מכירים השיטה הרגילה לשלוח סיכום של שנת פעילות היא על ידי דוחות שלפעמים מלאים במספרים לא ברורים וגם בטוח שלא מושכים את העין של הלקוחות שלנו להצלחות שנעשו בשנה האחרונה. על כן התחיל להתפתח מישור חדש של סרטוני סיכום שבעזרתם ניתן להעביר תכנים בתפוצה רחבה וברמה ויזואלית שלא משאירה את הצופה אדיש וגורמת לו יותר מהכל להתחבר ולחזק את הקשר למותג. 

את המגמה החדשה של סרטוני סיכום השנה ניתן לראות בצורה מובהקת ברשת החברתית פייסבוק, בעצם אנחנו מקבלים מהאלגוריתם של הרשת סיכום של החיים "הפרטיים" שלנו בשנה האחרונה בשביל לשתף, לחשוף ואולי גם קצת להשוויץ לחברים שעוקבים אחרינו בפייסבוק. 

פן נוסף שקיבל תנופה בעזרת עולם הסרטונים הדיגיטליים הוא סרטי התדמית, הרבה עצמאיים וגם לא מעט שכירים בוחרים לצלם סרטון אשר משקף את השירות שהם נותנים, חוות דעתם או אפילו מדריך שבו הם תורמים לצופה במידע אינפורמטיבי. זוהי עוד דרך מצוינת לחזק מיתוג של עסק קטן או גדול ולבדל אותו מיתר המתחרים על ידי הצגת יתרונותיו ותחום פעילותו.

 

אז איך זה עובד? ולמי כדאי לפנות... "אפקטיב" חברה אשר מתמחה בהפקות וידיאו לעסקים שבאמת רוצים לבלוט בזירות הדיגיטליות עם ניסיון רב בסרטי תדמית, סרטים שיווקים, הפקת וידאו לכנסים ואירועי חברה, סרטוני תוכן וסרטונים לאתרי אינטרנט.

ב"אפקטיב" ניתן לראות בצורה ברורה שהם יודעים לייצר סרטים שגם יהפכו לשגרירים של העסק שלכם וגם יניעו את הלקוחות לפעולה שאותה מכוונים.

במיוחד לסוף השנה הנוכחית  "אפקטיב" עם מבצע מיוחד של 30% הנחה על סרטוני סיכום שנה! 

אז אל תחכו, יש לכם 2016 סיבות טובות להזמין סרטון 

תגובות
אין תגובות למאמר