כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל "דוקאביב" נגב בירוחם #3 יוצא לדרך!

מאת: /
08.12.2016
/ 12:00

פסטיבל "דוקאביב" נגב מתקיים בפעם השלישית בתאריכים ה25-27 בדצמבר רק שהפעם הפסטיבל יגיע למספר ערים נוספות מלבד ירוחם, כמו מצפה רמון, חורה, דימונה וערד.

"דוקאביב" הינו פסטיבל הקולנוע הגדול בתל אביב והיחיד בארץ העוסק כולו בקולנוע דוקומנטרי.  עמותת דוקאביב דואגת לקיים מדי שנה גם את פסטיבל דוקאביב גליל במעלות תרשיחא ודוקאביב נגב וכן הקרנה של עשרות סרטים דוקומנטריים במרכזי תרבות שונים ברחבי הארץ על מנת להגיע אל הקהל המגוון בפריפריה.

Who's gonna love me now 6 Photo by Todor Krastev

הפסטיבל שמתקיים בנגב שם לו את הדגש על הקהילות והקהלים המרכיבים את ירוחם והסביבה ותכניו מתמקדים בתוכן העוסק בשאלות של זהות, חברה וקהילה.

השנה יוקרנו 25 סרטים דוקומנטריים, הצגות תיאטרון והופעות מחול לכל המשפחה, סדנאות יצירה, תחנת VR של מציאות מדומה אינטראקטיבית ועוד.

הפסטיבל יפתח השנה עם פרויקט מראות– פורטרט ירוחמי – הקרנת בכורה של ארבעה סרטים קצרים שנולדו בסדנה ליוצרים מקומיים, המתקיימת בירוחם זו השנה השנייה. זהו פרויקט של עמותת דוקאביב והקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, בהנחיית הבמאים רובי אלמליח ומיטל אבוקסיס.

את אירוע הפתיחה תחתום מחווה לבמאי חיים שירן – איש הטלוויזיה והקולנוע הדוקומנטרי הוותיק שסרטיו עוסקים לרוב בתרבות ויצירה מזרחית. בתכנית יוקרנו קטעים נבחרים מסרטיו.

 

 לעוד פרטים ותוכנית הפסטיבל ניתן להיכנס לאתר של עמותת "דוקואביב"

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר