כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אתר מפיק מלווה אתכם לכל אורך הפקות אירועי חנוכה הקרבים!

מאת: חדשות מפיק /
28.09.2017
/ 19:23

שרות מנהלת האירועים של אתר מפיק – הדרך הקלה, הבטוחה והחינמית להפיק אירוע!

כנס מנהלים? אירוע חברה? הרמת כוסית? מסיבות חנוכה המתקרבות? 

בכל פעם שאנו ניגשים להפיק אירוע, אנו נתקלים בכמה שאלות בסיסיות שמנחות אותנו בתכנון האירוע :

1.      מי קהל היעד שלנו?

2.      מה המיקום הגאוגרפי של האירוע?

3.      מה המטרה שלי מהאירוע?

4.      כמה כסף יש לי?

אז אחרי שענינו על ארבעת שאלות הבסיס האלו, ניתן לגשת להפקה עצמה. אבל, מאיפה מתחילים להפיק אירוע? איך הופכים את הרעיונות למציאות?

שרות מנהלת האירועים של אתר מפיק הינו שירות חינמי, אשר כל מטרתו היא אחת – להפוך את החיים שלכם לקלים יותר, ולאפשר לכם להמשיך את פעילותכם השוטפת לצד הפקת האירוע. בהתאם לנתונים שאתם יודעים על האירוע, ולאחר שיחה קצרה עם מנהלת האירועים של אתר מפיק, נצא לדרך ונמצא עבורכם את נותני השירות והספקים הטובים והמתאימים ביותר למה שאתם מחפשים.

מנהלת האירועים של אתר מפיק מכירה את כל הספקים, ויודעת בדיוק כיצד להתאים לכם את הספק הנכון לפי הצורך. היא מתאימה את הספקים לגודל האירוע, למיקום הגאוגרפי שלו, לתקציב וכמובן למטרה אותה הצבתם לעצמכם.

נותני השרות והספקים ייקבלו מכרז, ייצרו אתכם קשר באופן ישיר ויתנו לכם הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלכם. על ידי שימוש בשירות זה, אתם מרוויחים כמה פעמים:

חסכון בזמן!

אין יותר צורך לעשות עבודת תחקיר, להתקשר ספק אחרי ספק ולשמוע אם הוא מתאים או לא, כשר או לא, יש חצר או אין צוות פנוי בתאריך. הספקים היחידים שייצרו אתכם קשר הם אלו אשר מתאימים ומסוגלים לבצע את העבודה.

חסכון בכסף!

הספקים אותם נפנה אליך הם ספקים מקצועיים, ישרים והוגנים, אשר עובדים עם אתר מפיק באופן שוטף ונבדקים לאורך זמן. בחירה בספקים שמנהלת האירועים שלנו תפנה אליך משמעותה בחירה בספקים אמינים שעובדים באופן שוטף בתחום האירועים. בנוסף, תקבלו מספר הצעות מחיר מספקים הנותנים שרות דומה, ותוכלו לבצע השוואת מחירים אמיתית והוגנת. השרות הינו שרות חינמי לחלוטין, אין צורך לשלם עמלות, אלא תשלום ישירות לספק.

אפשר להמשיך בפעילות היומיומית השוטפת!

מנהלת האירועים של אתר מפיק למעשה מאפשרת לכם להמשיך את העבודה השוטפת, ללא הפרעות מיותרות. הפקת אירוע היא דבר שואב, ובוודאי השלב של מציאת הספקים ובחירתם. השימוש בשירות מנהלת האירועים מפנה לכם את הזמן לעבודה, ועוזר לכם לנצל את הזמן שלכם ביעילות וחוכמה!

 

תגובות
אין תגובות למאמר