כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

תמונה אחת שווה אלף מילים

מאת: /
30.10.2016
/ 16:50

כנס הצילום של ישראל בהפקת גליץ ביה"ס לצילום, יתקיים השנה בפעם ה-11 ב-24 בנובמבר באולם סמולרש באוניברסיטת ת"א. כנס זה הוא האירוע הגדול והחשוב ביותר בעולם הצילום הישראלי. השנה יעסוק הכנס בנושא: 'צילום מסביב לעולם'. בהנחיית: רועי גליץ, צלם טבע ומנכ"ל גליץ ביה"ס לצילום. מארגני הכנס מצפים לקהל של 2,500 משתתפים.


 

 

 

 

 

 

 

 

 הכנס מארח השנה שישה צלמים מהשורה הראשונה של עולם הצילום, כולם מעוררי השראה לצלמים מקצועיים וחובבים כאחד, לא רק בשל הצילומים הפנטסטיים שלהם, אלא גם הודות לאישיותם המסקרנת והתהודה העולמית של עבודתם. כל השישה ירצו בפני משתתפי הכנס ויספרו על אחורי הקלעים של עבודת הצילום שלהם.

רועי גליץ, מנכ"ל גליץ ביה"ס לצילום ויוזם הכנס אשר גם ינחה אותו: "אנחנו רואים את החזון שלנו מתממש. כנס הצילום הישראלי הפך לאחד מהכנסים המעניינים בעולם בנושא צילום, והוכחה לכך היא שמות המרצים שיגיעו אליו השנה". הוא מוסיף ואומר כי "נושא הכנס השנה, צילום מסביב לעולם, מדבר לכל אחד מאיתנו, בין אם הוא מטייל בטיול הרפתקני ובין אם הוא נוסע לאירופה, בין אם הוא משתמש במצלמה מקצועית ומשוכללת ובין אם הוא מצלם בסמארטפון שלו. כולנו מצלמים סביב העולם".

כנס הצילום של ישראל נוסד במטרה לעורר השראה ולהרחיב אופקים לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד. קבוצת גליץ שמה לעצמה כמטרה לקדם את קהילת הצילום בישראל ופועלת ללא הרף להעלות את רמת הכנס משנה לשנה כדי לתת למשתתפים בו את החוויה האולטימטיבית של הצילום.
הקהל זוכה להתרגש ביחד עם הצלמים המרצים בכנס, עם הסיפורים שנחשפים על אחורי הקלעים של עבודת הצילום. חלק משמעותי בכנס הוא המתחם החוויתי בו יוצעו לבאים הנחות משמעותיות וחד פעמיות על ציוד צילום ישירות מהיבואנים, מתנות והטבות מיוחדות. בלובי האולם תתקיים פעילות רחבה של המציגים ונותני החסות מעולם הצילום והטיולים. בכנס השנה יחולקו פרסים בהגרלות ותחרויות בשווי של מעל ל 30,000 ₪.

רכישת כרטיסים נעשית דרך אתר הכנס: www.photox.co.il

פרטים נוספים: info@galitz.co.il או ב: 077-4090280

 

תגובות
אין תגובות למאמר